Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok, idén hányadik...

Mit gondoltok, idén hányadik helyen fog végezni Magyarország az Eurovíziós Dalfesztivál döntőjében?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A top 10 biztos, de a top 5-re is reális esélyt látok.
2016. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Lehet naiv vagyok, de most nyerni is van esélyünk szerintem (és ez nem az a túlzásba vitt optimizmus mint az elmúlt években). Az orosz dalt nagyon szeretem, de az élő verzió úgy ahogy van sz*r, minden szempontból. A hangja nem éppen stúdió minőség, a színpadkép pedig a tavalyi győztes koppintása. A francia és a spanyol nem tetszik. Remélem nem nyernek. A többi dalnak pedig nem nagyon van esélye szerintem, pedig van egy-két igazán jó köztük.
2016. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én csak reménykedem, hogy minél jobb helyezést fog elérni! Optimista vagyok, szóval azt mondom, hogy neki kell nyernie, viszont a top 3 tuti ;)

Azt remélem egyébként, hogy az emberek felismerik, hogy Freddieben van tényleges potencia (remek és különleges hang, jóképű, jó kiállású, szívből énekel, földhöz ragadt, hétköznapi srác, szuper és fülbemászó dal, aminek valódi üzenete van, egyszerű előadás, mégis képes hatalmasat robbanni). Nem tudom, miért vannak oda annyian az oroszért. Oké...nem rossz dal, de a téma átlagos, az előadó nem teszi bele szívét-lelkét, a show pedig koppintás. Ráadásul nem is a vizuálitásról kéne szóljon a DALfesztivál...

HAJRÁ FREDDIE!

2016. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Mo. soha nem nyerhet az Eurovízión akrmilyen jo dallal indulunk. Szerintem 5.
2016. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. Nekem Freddien kívül a svéd Frans-If i were sorry tetszik. Az orosztól, franciától hányok.
2016. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, a svédet én is imádom, nem tudom miért népszerűtlen viszonylag. Az előző kommentem utolsó mondata vonatkozik rá. Felőlem simán nyerhetne. Nekem jobban tetszik mint a tavalyi svéd dal.
2016. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindent összevetve sztem egy 10-20. hely között reális, bár sztem a dal minőségét tekintve messze top 10. Ugye azért nemcsak a dal minősége számít sajnos, és Magyarország tekintetében az is mindig gyönyörű teljesítmény, ha a döntőbe be tudunk jutni. Mert ugye minket nem támogatnak szomszédos országok vagy diaszpórák potyapontokkal, rossz rajtszámot kaptunk (a későbbieket nagyobb eséllyel látja a véletlenül odakapcsoló néző)... és nagyon sok múlik azon, hogy a fele-fele szavazáson a szakmai zsűri épp mit néz (és az eléggé kiszámíthatatlan... néha a régi eurovíziós arcokat válogatják be, akik a legtipikusabb eurodiszkót magasztalják fel, van, amikor a "minőségi", azaz rétegdalok, lassú dalok-balladák kapnak tőlük több pontot, ill. az ismertebb szerzőknek is nagyobb esélyük van, pl. anno Andrew Lloyd Webber egyik szerzeményét pontozták fel irreálisan magasra a zsűriszavazáson 2009-ben).
2016. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 srác980123 válasza:

Nyerni sajnos nem fogunk.

Utána néztem ez várható:

1,Francia

2,Orosz

3,Spanyol

4,Ausztrália

5,Olasz

6,Magyar.


Nekem legjobban Sergey száma tetszik meg Freddié.

Szerintem:

1,Orosz

2,Magyar

3,Olasz

4,Lengyel

5,Ausztrália

6,Hollandia

2016. máj. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Top 10.
2016. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Végül csak a 19. helyezés tudtuk elérni. Én is sokkal többet vártam minimum a top 10-et. De ez az új szavazás, a "szakmai" zsűri, valami katasztrofális. Már nem is az számít, hogy milyen hangzású a dalod, csak az, hogy a mai politikai dolgokról szól-e. Ha ezek közül (háború, összetartozás, elfogadás=bőrszín, homoszexualitás) valamelyik benne van akkor tuti a top 3, de inkább a győzelem. Persze értem, hogy ezekről fontos beszélni stb, de ez egy DALfesztivál. Sajnos már maga a dal számít legkevésbé...

Az én szememben mi vagyunk az igazi győztesek!

2016. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!