Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Dokik c. sorozatban a...

A Dokik c. sorozatban a mindenes miért utálja Dr. JD-t?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a sorozatot, de nem értem. Semmi konfliktusuk nem volt, sőt, JD sokkal kedvesebb volt vele, mint a többi orvos, a mindenes meg kipécézte magának és minden adandó alkalommal keresztbe tesz neki.

2016. máj. 30. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mindenes eleve egy paranoid személyiség ez a figura lényege. JD első napján a kórházban a mindenes szerelte az ajtót. A mindenes mondta neki, hogy nem érti miért romolhatott el. JD azt mondta neki, hogy talán egy pénzérme szorult bele (konkrét érmét mondott talán 25 centest ebben nem vagyok biztos). JD pechére valóban pénzérme volt a baj okozója. Ezt a mindenes, mivel eleve van némi paranoid beütése úgy értelmezte, hogy JD tette oda, hogy megszívassa. Azóta a bögyében van. Legalábbis szerintem ez az a pont ahol elindult a poénkodás egymással.
2016. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért szerintem néhál túlmutat a "poénkodás" kategórián (bár még csak az első évadpt nézem)... Mikor JD keveri a haverját, hogy a műtét közben minden rendben ment-e, mert szeptikusnak tűnik a beteg, és kizárja a kórházból... Végül megoldódott a dolog nyilván, de egy ilyen esetben amúgy minden perc számít.
2016. máj. 31. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, minden perc számít, de ne feledd, hogy ez egy vígjátéksorozat és nem a Vészhelyzet. :D
2016. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vígjátéksorozat és sok poénon röhögök is, de van egy-két hülyeség. Pl ez. Szerintem ez pont nem volt vicces, hogy rohant egy életveszélyben lévő beteg miatt, a mindenes meg kizárja. Meg nekem még az nagyon zavaró, hogy a mindenes így cseszeget egy orvost. Oké, hogy még csak rezidens, és hogy a rezidensek, orvosok szivatják egymást. Azok a poénok hitelesek. De nem hiszem, hogy van kórház, ahol elnéznék a takarítónak, hogy ok nélkül orrba-szájba szívat egy orvost, aki sokszor csak segíteni szeretne neki.
2016. máj. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!