Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a különbség a Fear The...

Mi a különbség a Fear The Walking Dead és a The walking dead között?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat :D

2016. jún. 13. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az alap, eredeti az a The Walking Dead. Egy képregény alapján készítik, bár nem igazán követi csak nagy vonalakban. (nem feltétlen rossz)

Egyik kedvenc sorozatom.


A Fear The Walking Deadet nem rég kezdték el forgatni, egy másik csapattal/színészekkel. Csak a világ ugyan az, egyébként semmi közük egymáshoz. Egy kicsit lassabb az indulása, jobban bemutatják, hogy hogyan is indult ki az egész... bár nekem csalódást okozott. Nem tudtam meg lényegében semmi pluszt. És nekem valahogy a FearTWD nem igazán jön be, de lehet csak azért, mert a TWD-hez hasonlítom. Színészek nem annyira szimpatikusak, olcsóbb megoldások, stb. Nem hozza valahogy azt a hangulatot, érzést, amit a TWD tudott.


Ha el akarod kezdeni, akkor (a) The Walking Dead-et javasolnám és aztán, ha azzal végeztél, eljutottál odáig, hogy már nincs több rész, akkor a FearTWD.

Én a FearTWD-et amolyan hiánypótlónak nézem, amíg nincs TWD. Ugyanis nem egyszerre vetítik őket.

De még szerencsére ott van pl a GoT és egyéb sorozatok is :)

A FearTWD-et nem tekintem egy kategóriában a TWD-el, alacsonyabb minőséget képvisel, sajnos. Többet vártam tőle

2016. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. mondatom kicsit javítanám:

Az alapkoncepciót a képregény adta, de a sorozat nem is igazán akarja azt követni. Eltér, nagyon. Csak a nevek, 1-2 helyszín azonos, de még azok is eltérnek. A cselekvéseik, stb. Tehát nagyon minimális mértékben követi a képregényt.

Inkább a képregény csak a világot adta, az összes többi lényegében más.

2016. jún. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ :)
2016. jún. 13. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!