Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van itt olyan pankráció...

Van itt olyan pankráció rajongó aki még a 90-es évekbeli WCW-t is követte?

Figyelt kérdés

Én imádtam. Szerintem az egész wrestling műfaj fénykora volt az a korszak. Emlékszem, hogy akkor nagy rivalizálás ment a másik nagy szervezettel a WWF-el (a mostani WWE) és ez a show színvonalán is érezhető volt, mert így a legjobbra törekedtek legalább.. Szerintem a WCW mindig is erősebb és jobb szervezet volt, mint a WWF, persze ez izlés dolga is valamennyire, de talán a nézettségi mutatókat sem véletlenül a WCW vezette éveken keresztül.


Én a nappal Cartoon Network-ként üzemelő TNT csatornán követtem a WCW Monday Nitro adásokat minden péntek este (azóta sem értem miért pénteken adták, ha egyszer monday a neve...). Meg aztán volt amikor a német DSF sport csatornán néztem az ismétléseket. Emlékszem a nagy kedvencem Sting volt a WCW-ben, de a Goldberg, DDP, Hogan, Luger féléket is bírtam. Nehéz is lenne összefoglalni röviden, a WCW-s emlékeimet, de az biztos, hogy gyerekkorom meghatározó élménye volt hetente nézni a látványos dobálásokat és csattanó ütéseket.. Más is emlékszik még rá?:)



2016. júl. 30. 22:55
 1/1 FRICZY válasza:
Igen, van :)! Én is ebben az időszakban, ugyanígy ismerkedtem meg a műfajjal, és azóta is időmhöz mérten próbálom legalább a 2 mostani "nagyot" követni. Amikor változás történt a TNT anyacégénél (90-es évek végétől a bukásig), és lekerült az adásról, onnan kezdve van egy néhány éves képszakadás, bár próbáltam KWP-nek köszönhetően követni neten a történéseket, de már nem is volt a régi, meg nem volt olyan mint nézni. Szép idők voltak a pankráció történelmében, és a mai napig is érezhető a hatása. Nagyrészt még ebből is él WWE.
2016. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!