Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom pankráció rajongó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom pankráció rajongó és rajtam szokott mozdulatokat csinálni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először még vicces volt, de most már nagyon idegesítő és nem tudom leállítani, mit csináljak.19 vagyok ő pedig 17.
2015. szept. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy na nem hagyja ezt abba akkor te bizony elmesz. Kod elotted, kod utannad. Ha valahol gyakorolni akar jelentkezzen edzesekre.

18/L

2015. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Dedós hülye gyerek. Már bocsánat. Az egy mese,amit tátott szájjal néznek a 8.-os kiskamaszok. Az meg,hogy a barátnőjén csináljon mozdulatokat...

Mondd meg neki,hogy jöjjön el hozzám,és összecsomagolom. Szegényt tuti bántották kiskorában,és most csak a lányokon mer ilyeneket csinálni.


18F

2015. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kell neked gyerekekkel kezdened..
2015. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Off:Am. én is rajongója vagyok a pankrácionak.Tudom, hogy megrendezett, de azért nem mese, hanem egy nagyon kemény "sport".

Off vége:megmondtam neki, hogy hagyja abba, különben ennyi volt.Azt mondta, hogy rendben.Már nagyon elegem lett a sok submission mozdulatból, ezért írtam ki a kérdést.

2015. szept. 18. 16:31
 5/10 anonim válasza:
A pankráció nem kemény sport hanem gagyi szórakoztató műsor az alacsonyabb intelligenciájú lényeknek. Sport MMA-nál kezdődik.
2015. szept. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem erről szólt a kérdés, de azért a pankráció nem olyan gagyi, mint ahogy mondjátok.Az MMA lehet, hogy igazi, de ott csak évente 1-2-szer kell meccselni, de a WWE pankrátorai minden évben kb. 200-szor meccselnek+a sok utazás+a mozdulatok begyakorlása, hogy biztonságos legyen.Brock Lesnar, aki megjárta a UFC-t, még ő is azt mondta, hofy a pankráció sokkal megterhelőbb, mint az MMA.
2015. szept. 18. 20:36
 7/10 anonim ***** válasza:

:D

Végre egy egyedi csávó, szerintem itteni válaszolók sokkal retardabbak.

Pláne, hogy ez a hozzáállás olyan, hogy minek kergetnek 90. percen át egy labdát, vagy ki olyan pszichopata állat, hogy azon élvezkedjen ahogy 2 ember véresre veri egymást meg elájul.

2015. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
FUCK HIS ASS AND MAKE HIM HUMBLE AND PUT HIM TO THE CAMEL CLUTCH!
2016. jan. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szólj neki hogy menjen a HCW dojo-ba és ott nyugodtan pankrációzhat és ha bírja hivatásos wrestler lehet ebből a kerti majomból.
2016. jan. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom hogy miért hasonlítják sokan a pro wrestling-et az MMA-hoz ez olyan mintha egy Akció filmet hasonlítgatnál a katonasághoz.

Amúgy annyira nem egyszerű sport ami alacsony IQ-s embereknek van,nézd meg ezt a videot nem hinném hogy ezeket a mozdulatokat bárki megtudja csinálni :)

https://www.youtube.com/watch?v=cLxHW0XzvSg

2016. jan. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!