Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A UPC vagy a DigiTV műholdas...

A UPC vagy a DigiTV műholdas tv a jobb?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok vannak? Köszönöm!
2008. szept. 30. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A UPC-vel nincs különösebb baj, a DigiTv-re viszont sokan mondják,hogy ha egy nagyobb szél fúj, vagy szakad az eső, akkor nincs adás....
2008. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az upc-nél gyakran elment az adás,elég volt egy kis szél,de csak 1-2 percre.A digivel csak akkor megy el ha szakad az eső de még egy órára is.Az upc-nél csak a magasabb csomagban vannak azok a csatornák amik szerintem értelmesek,míg a diginél a kissebb csomagban több csatorna van egy-egy kategóriából.Pl film,ismeretterjesztő.Szerintem a digi jobb.
2008. okt. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Digi jobban agyontömöríti a csatornákat, ezért lapos tv-knél már szembetűnő lehet a blokkosodás. Az UPC-nél ez enyhébb.

A digi és az upc is akkor megy el szélben-hóban-fagyban-esőben, ha a tükör beállítása nem jó, nem pontos, gagyi a fej és hasonló dolgok. Egy jól összerakott műholdas rendszer esetén az időjárási tartaléknak is nagynak kell lenni. Igaz ebben az esetben az UPC nyer addig, amíg marad az Astra műholdon, mert az a hazánkban fogható legerősebb műhold, így ott nagyobb a tartalék, mint a Diginél.

2008. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

UPC Direct sokkal jobb mint a digi. Minőségileg és csatornaválasztékilag is!

A diginél sok csatornát megszüntetnek,kidobják az amúgy is gyér csatornakínálatból.

A diginél hol vannak például a tematikus MTV csatik? VH1-ek? Sehol!

2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

A UPC a legtöbb csatornát DVD minőségben adja (720*576), a Digi ennél kissebb felbontásban szolgáltat. Mivel mind a 2 szolgáltató ugyanazon a műholdon van, igy ha egyik elmegy, elmegy a másik is.

Talán most már több csatorna elérhető magyar nyelven a UPC csomagban, igy én erre szavazok. De sajna mind a 4 magyar nyelven szolgáltató műholdas csomagban van olyan csatorna, ami a másikban nincs.

2011. aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aron Stone válasza:
szerintem a T-Home sat a jóbb mert 59 tv csatorna csak 2490 FT/hó*
2011. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!