Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem átlag emberekkel...

Miért nem átlag emberekkel reklámoznak? Teljesen Életszerűtlen mind! Mintha totál elérhető volna minden rétegnek az adott termék.

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

a reklám nem terméket akar eladni hanem életérzést, a tökéletes életet amit a termék nyújthat, és ahoz átlag ember nem elég.

kedvencem mikor egy kellemes helyen sétálnak az emberek és hirtelen microsoft logó...

2016. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Azt sugallják a reklámok, hogyha te is azt a terméket veszed, akkor majd te is szép, fiatal, sikeres és boldog leszel. Vagy már most is annak képzeled magad és direkt olyan termékeket veszel, mint ők, mert csak így érzed magad egy táborban valónak velük. Olyan terméket nem szívesen vennének az emberek, amiket a traktoros Pistike, a tyúkxaros gumicsizmájában és kantáros nadrágjában reklámoz, mert annyi jönne le a reklámból, hogy ilyet csak a parasztok vesznek. Márpedig az emberek nagy része kikéri magának, hogy ilyennel azonosítsák mások, ők jobbnak akarnak tűnni mindenkinél, de minimum el akarják magukról hinni, hogy jobbak.
2016. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,elszomorító az biztos!!Ennyire lehet embereket manipulálni.Média agyat mos.
2016. szept. 7. 06:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Picit azért kedves 2.,Ne Degradáljuk az Embereket!(paraszt stb)
2016. szept. 7. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező! Ebben a kontextusban semmi sértőt nem látok 2- es irásában.


A reklámok 80 % a beteges, gusztustalan, eltulzott, valótlan.. stb.


A pénzedre mennek. Én azonnal elkapcsolom amikor keződik. Ezt tudom tanácsolni neked is. Pontosan tudod te is hogy mi kell neked.

2016. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem parasztozik stb.
2016. szept. 7. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt 5-ös!


Maximálisan egyetértek Önnel, szerintem is az a legjobb, ha az ember azonnal elkapcsolja a reklámokat. Urbánus, technokrata vagy hipohonder szemléletet tükröz mind. A nyugati kereskedelmi fertő mocsarának kirakódása mind. Persze azokat a magyar reklámokat is utálom amelyekben a recept nélküli gyógyszerek tömkelegét akarják rásózni az emberekre. Mert olyan menő fejfájósnak lenni, de ebben a modern világban nincs rá idő ezért azonnal be kell venni a csodapirulát. Aztán a modern urbánus embernek nem illik fingani, ezért vegyen be egy fingoldót, és ott a nagy megkönnyebbülés... Hát nekem nincs szükségem erre a kalmárfertőre!

2016. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!