Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki nyeri a mai...

Szerintetek ki nyeri a mai VV-párbajt? Kire szavaztatok?

Figyelt kérdés

#Való Világ #VV8 #való világ powered by big brother
2016. szept. 11. 11:28
 1/4 evanescent ***** válasza:
100%
Remélem Lóri, rá szavaztam. De ha olyan lesz a szavazás mint amikor szegény Zsófi kiesett, akkor tuti Viki megy vissza, hogy Dinácska 'örülhessen'
2016. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lóri megy vissza, tökmind1 ki mire szavaz, úgyis az rtl dönti el kit éri meg jobban visszarakni, további feszültségek végett. Lórit meg elég sokan utálják bent, csak nem merik még hangoztatni annyira, meg is látszik ki mellé álltak oda sokan. 100%, hogy Lóri megy vissza.
2016. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lórira szavaztam, remélem, visszamegy.
2016. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lórit választottam én is, mert sokkal izgalmasabb mint az a kandzsi nő, Lóri kavar jó nagyokat, erről szól ez a játék, nem arról hogy mindenki szeret mindenkit, és kint ülnek a teraszon cigizgetnek, a néző meg unatkozik, és elkapcsolja. Kavarást, szórakozást akarok, Lóritól ezt megkapjuk, a kandzsi meg megy szépen haza horror filmeket nézni, az való neki. Unalmas senkiházi.
2016. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!