Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti sirtatok mikor a Narutoban...

Ti sirtatok mikor a Narutoban a Naruto szülei a 9 farku karmával a hasukban a csecsemő Narutohoz beszéltek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A világban történő szörnyűségeken szoktam, nem kitalált sci-fi nyálas butaságokon.
2016. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.Megható és szerintem semmi gond ha kitalált karakterek megérintenek valamilyen formában.
2016. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem könny szökött a szemembe, de úgy szó szerint sírni nem kezdtem el.

Első hozzászóló! Légyszíves tartsd meg a gyökér hozzászólásaidat magadnak. Ha meg már kommentelsz, akkor légy tisztában a "nyálas" és a sci-fi(science fiction)kifejezések jelentésével! Köszönöm!

2016. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valós emberek valós problémáival lenne érdemes foglalkozni és nekik segíteni.
2016. szept. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom Alkonyat is ilyen megható volt, jajjj, vámpír és ember, nem lehetnek egymáséi, milyen megható...

Én inkább a környezetemben segítségre szorulókkal foglalkoznék, nem fiktív, kitalált nemlétező karakterek problémáival.

2016. szept. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj emberek ne vitázzunk már :D tudom h nem az a legnagyobb probléma és szomoruságot jelentő dolog hogy egy animében meghato rész van. Csak kiváncsi voltam rá mert én sirtam de csak azért mert én is elvesztettem a szüleimet de gondolom akiknek könnyebb azt nem hatotta meg annyira. Bár ez igy nem igaz biztos vannak kivételek :)
2016. szept. 24. 07:26
 7/8 12983476 válasza:

Én végig néztem minden egyes részt. ( a legtöbbet többször is ) az általad említett részen meg még néhányon talán egy kis pára jött. De annyira nem tudtam vele azonosulni. Az egyetlen valóságos jelenet ( szerintem ) amikor Shikamaru az apjával sakkozik Asuma halála után. A leginkább érzelemmentes leszarom karakter aki a lustasága és koraérett cinikus kötelesség tudata olyan rohadt szimpátiát ébresztett bennem, hogy Naruto és Sasuke is elbújhat ( szerintem )

Majd ez a csávó egyedül marad a szobában és minden érzelmének átengedve magát zokogásban tör ki. Na ott kicsit megkönnyeztem. :)

2016. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uh igen az is szivfacsaro volt
2016. szept. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!