Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha az Észbontók című műsorban...

Ha az Észbontók című műsorban abban indulnak ki, hogy ezek egyszerű, köztudott kérdések, miért írják ki a helyes választ a képernyő sarkában a nézőknek?

Figyelt kérdés
Ha oda kell írni a helyes választ a nézőknek, akkor mégsem olyan evidensek.
2016. szept. 27. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a műsor köztudottan az ostoba,hülye emberekre épít.

Felteszik a kérdést, neki kiírják, ő még kajak elhiszi, hogy tudta volna egyébként is.

Közben meg egy megjátszott szar az egész.

2016. szept. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet teljesen megjátszott, inkább az van, hogy több kérdésből kiválogatják azt, amire a legnagyobb baromságot válaszolják
2016. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is az utolsóval értek egyet, de nem is az a lényeg, hogy az eljátszott-e amit látunk. De milyen jogon nevetjük ki ezeket az embereket, ha közben a válasz nekünk is ott van a képernyő sarkán? Én bevallom, volt, amire én se tudtam volna a választ, jó nem ilyenek, amik tök egyszerűen, de pl. mit lehet arra válaszolni, hogy hol van észak (térkép nélkül)? Én pl. azt mondanám, hogy a Duna folyásirányával ellentétesen, mert vízparti településen élek. :) Vagy hány ország ban Ausztráliában: válaszlehetőségek: 1, 0, 5. Most a 0 és az 1 is jó lehet, mert Ausztrália mint ország az Ausztrália mint kontinensben BENNE van? Ezt filozófia megítélni...
2016. szept. 27. 10:28
 4/6 A kérdező kommentje:
*egyszerűek
2016. szept. 27. 10:28
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem egyszer kiderült már, hogy a csapatok sem tudják a választ.

Hiszen nem tudták megválaszolni, csak annyit nyögnek ki, hogy "öööö tudni fogják"


Ilyenkor Áron segíti ki őket, és elmondja konkrétan a helyes választ.

2016. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez meg a másik, ez is feltűnt.
2016. okt. 3. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!