Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Legutóbbi Észbontókban 2x is...

Legutóbbi Észbontókban 2x is feltűnt, hogy kamu ostoba emberek ülnek ott, mit gondoltok erről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig is megvolt a két tábor, az egyik szerint ennyire hülye emberek nincsenek, a másik tábor pedig tudja, hogy sajnos vannak...

Én eddig elhittem, hogy sikerül találni olyanokat, akik tényleg ennyire buták, de most számomra lebuktak.

Egyrészt ezek az emberek nem 8 általánossal rendelkező emberek, akik világvégi kis falvakból jönnek.

Sokszor pesti átlagemberek, már eleve itt gyanús.

De a másik, hogy szerintem 2x is elszólták/elnevették magukat.

1. A kérdést felolvasva egy egyik srác mondott valamit, a másik meg majdnem elkezdett röhögni, végül vissza tudta fogni magát, de látszott rajta, hogy azon akart röhögni, amit a másik mondott. Pedig később ő sem tudott értelmes választ adni, legalábbis a szerepe szerint.

2. Ez nagyobb bukó. Az volt a kérdés, hogy mit jelent a "kiss me". Fiatal, 20 év körüli srácok, iskolájuk megvolt. Az egyik szakács, a másik nem tudom. De ennyi alap angol tudást akkor is magára szed. Ami gyanús: úgy olvasta fel, hogy <kiss mí>.

Ha nem tud angolul, akkor honnan tudja, hogy a me-t mí-nek kell ejteni?

Sokkal egyértelműbb, hogy a kiss-t kell kissz-nek ejteni, a másik szó kevésbé ismert.

Később valószínűleg ő is észrevette magát, mert következő alkalomkor már úgy olvasta fel, hoy <kiss mee>.


Gondolom, sosem fogjuk megtudni, csak véleményeket olvasgathatunk erről, mint aogy egy való világról sem derült ki soha konkrétan, hogy manipulálták, pedig az több, mint gyanús.



2016. okt. 2. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a harmadik tábort erősítem. :)

Vagyis szerintem márpedig vannak ennél hülyébb emberek, de azoknak a "produkciója" fele ennyire sem lenne vicces, mert egyszerűen csak nem tudnának válaszol ni a kérdésekre. Persze előfordulna, hogy mondanak valami bődületes hülyeséget, de olyan szintű marhaságokat nem tudna kitalálni, mint amiket ebben a műsorban mondanak ezek a fizetett álhülyék. Az egész műsor egy nagy kamu.

2016. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!