Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Celeb vagyok ments ki innen...

A Celeb vagyok ments ki innen műsorban miért nem nő szakálla a férfiaknak? Elvileg most kaptak csak tükröt, eddig talán anélkül borotválkoztak? Vagy kamu az egész műsor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy kamu,mimás lenne.

Vagy gondolod,hogy Bea asszony kamerán kívül ott fog fagyoskodni egész éjjel az erdőben?

Szépen bevonulnak fűtött lakókonténerekbe,majd reggel forgatásra felkészülni..

2014. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert egy médiaszarság.
2014. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és a nők hogy sminkelik magukat,épp eze akadta ki hogy ki vanak sminkelve
2014. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos kamu, de mondjuk pont ez a 2 dolog az, amit simán megcsinálnak egymásnak. A csajok szerintem még élvezik is, hogy egymást sminkelik vagy épp a pasikat borotválják. De mondjuk én csak Bea asszonyt láttam sminkben, neki meg ez szakmája, tehát még azt is simán elhiszem, hogy bármilyen üvegtárgy volt a segítségére, amiben látta magát. Bódi Szilvinek csak műszempillája van.
2014. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az normalis h a kozmetikusomnak a barstnoje latta sz egyik versenyzot az utcan? Hö?
2014. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Dehogy kamu.

Ilyen béna a valóság.

2014. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és szerinted a vakok hogyan borotválkoznak?
2014. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!