Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nézi az x-faktort az...

Miért nézi az x-faktort az emberek nagy része?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi értelme ennek a nyálas,konformista birkaműsornak.

Most komolyan nincs fontosabb ennél?!

Van annyi érdekes dolog,de az embereket csak a fosfaktor érdekli.



2016. okt. 8. 20:38
 1/8 A felhasználó ***** válasza:
Én az előválogatót szoktam nézni az ilyen jellegű tehetségkutató műsorokból, a nevetségesen béna jelentkezőkért.
2016. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A "kenyeret és cirkuszt" elvet már a rómaiak is ismerték. Ha a nép kap enni, és valami olcsó szórakoztatást, akkor befogja a száját, és nem fog hőbörögni a katonai kiadások, politikus zsebek kitömése, közvagyon elherdálása stb miatt.

Példaként az internetadó miatt mekkora hiszti volt (most az lényegtelen, hogy jó dolog lett-e volna abban a formában), de amikor lejárt a moratórium, ami a földek külföldieknek való eladását gátolta, a sok birkának és felforgatónak esze ágában sem volt felszólalnia. Ebben az esetben az embereknek fontosabb volt az olcsóbb internet, mint az, hogy az országot kiárulhatják ezentúl alóluk.

Van még kérdés?:)

2016. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell olyan kérdéseket kiírni hogy "Miért nézi az x-faktort az emberek nagy része?"


Van annyi érdekes dolog, de az embereket csak más emberek tevékenysége érdekli.

2016. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem azért nézik,mert ostobák és a mainstrem média irányítja őket.
2016. okt. 11. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván az nézi akit érdekel, és azért mert érdekli. Én pl nem nézem, mert nem érdemel. Híreken kívül semmit nem nézek tv-ben. Sorozatokat szoktam mert azokat szeretem, és 1-2 műsort is, ami érdekel, de ezeket csak neten nézem, reklámok nélkül.


Az emberek szórakozásból néznek ezt-azt. Ez számodra miért nem világos?

2016. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Gorbunov Dimitrij miatt nézik.😂
2016. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a döntő estéje után mivel ilyen gagyi a műsor többé senki se néz X faktort ebbe az országba. Igen hamisan énekelnek, felkészítetlen, zeneileg is rossz választások, egyszóval maga a bukás.
2016. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ne is nézzék, mert már k.rvára idegesítő hogy mindenki oda van hogy jaj de szégyen,jaj de gagyi, nincs értelme nézni de azért mégis megnézi a következő adást meg felmegy még a facebook oldalra is kommentálni.Ha nem tetszik nem kell nézni.Egyébként én a külföldit is szoktam nézni livestream-en és igaz hogy ez az évad gyengébb volt de különben meg nincs sok különbség.
2016. dec. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!