Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nézte volna akkor a Dragon...

Ki nézte volna akkor a Dragon Ball Z-t, mikor betiltották?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 23:53
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Én hogy rohadjanak meg. Jó nem mintha olyan nagy veszteség lett volna, de a mai TV színvonalt elnézve emelt volna rajta jócskán ha meghagyják.
2010. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
81%
én
2010. ápr. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

Én is, és mindig fölvettem kazettára, de azt már nem tudtam. Tesóm meg nem hitte el, hogy beszüntették, azt hitte, szemétkedésből nem vettem fel. Aztán láttuk, hogy nem volt több rész, pedig minden hétköznapon reménykedtünk. Meg nem is értettük, hiszen a TV újságban benne volt...

Én még mindig szeretem a Dragon Ballt.

2010. ápr. 27. 09:56
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is!!!
2010. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ja elég szívás volt akkoriban. Ma már nem az mert ma már le lehet szedni netről az egészet.
2010. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Viszont akkor is nonszensz hogy levették a műsorról. Azóta is megy helyette a sok tajparaszt meg cigány állat veszekedése a Mónika showban meg hasonlókban, azt kéne betiltani, nem egy világszerte sikeres rajzfilmet. Emlékszek valami ilyenek terjengtek akkor hogy valami hülyegyerek kiugrott az ablakon mert azt hitte hogy repülni tud, vagy felgyújtotta magát, már nem is emlékszem. De pont emiatt az összes Győzikét meg Mónikát be kéne tiltani, mert azok mutatnak rossz példákat a cigány fiatalságnak.

Ezen morfondírozva igaznak tűnik az a szöveg, hogy szellemi háborút folytatnak az ország ellen, azért nyomatják direkt a fent említett szennyműsorokat.

2010. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
A Retek klub kapja be, mert a Sailor Moon-t is az utolsó évadot nem bírták leadni! Egyébként ez a két mese egyidőben volt és én mindkettőt nagyon szerettem! Nem értem, h a gyereknek, aki kiugrott valahonnan volt-e esze, de ebből következik, h nem! Ja most egyébként nem kritizálják a meséket? hiszen néha sokkal durvábbakat adnak!
2010. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
8%
A Retek Klub sajnos későn kapcsolt, túl későn, mire valaki már meghalt. Ezt az animét már jóval korábban le kellett volna venni a képernyőről. A Dragon Ball még csak belefért mert viszonylag kevés volt benn az erőszakos jelenet, mint a Z-ben és sokkal inkább szólt gyerekekhez. A Z az már idősebb emberekhez szólt teljesen más volt már a története és tele volt vérrel, erőszakos jelenetekkel. Úgy emlékszem ez az anime akkoriban délután 3-4 óra körül volt adásban pont mikor a diákok hazaértek az iskolából. Ma már egyetlen országos kereskedelmi tévécsatorna nem sugároz nappal hasonló meséket. Külön anime csatornákon mennek egész nap ilyenek, de azokat nagyon kevesen nézik. Teljesen betiltani azért talán nem kellett volna, mert éjjel 1-2 órakor simán leadhatták volna a maradék részeket. Az előttem szólónak csak annyit mondanék, hogy egy 6-8 éves kisgyerek nem úgy gondolkodik, mint egy 14-16 éves ezért nem meglepő ha kiugrott valahonnan a Dragon Ball hatására. Ilyen hatással van a túl fiatalokra nincs mit csodálkozni ezen.
2010. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én erre anyit tudok mondani hogy Miért nem vigyáztak jobban arra a gyerekre.Ha jó szülö van akkor mindegy hogy mit nézz a gyerek akkor is jó marad.Meg akkor nem ugrik ki.
2010. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
0%
Én erre meg visszakérdeznék, hogy mit kellett volna tenniük a szülőknek? Magukhoz kötözni? Itt nem ők a hibásak hanem az ortt az egyetlen felelős. Akkor is nagyot alkottak és ez tart a mai napig is...
2010. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!