Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kapcsolatba lehet lépni...

Kapcsolatba lehet lépni valahogy a magyar Comedy Centrallal, vagy a Cool csatornával? El szeretném érni, hogy az éjszakai rajzfilmblokkban leadják a Dragon Ball-t és az Dragon Ball Z-t. Ez lehetséges lenne valahogy?

Figyelt kérdés

Mondjuk a Dragon Ball Z-ben a Trunks megjelenése utáni részeket már feliratosan, mert ugye azokat még nem szinkronizálták le, meg esetleg leadhatnák a Dragon Ball GT-t is.


Ezt hogyan lehetne elérni? Petíció? South Park és Firka Villa között szerintem simán megférne egy ilyen durvább rajzfilm is, ha már a nappali adásból kitiltották.


2011. jan. 17. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocsi, fogalmam sincs, de engem is érdekelne a comedy central, mert én is szeretnék egy sorozatot viszont látni.

Sózval ha petíció kell majd, én segítek neked.:)

2011. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Comedy Central:

- comedycentral@comedycentral.hu

- 1113 Budapest XI. Bocskai út 134-146.


Cool:

- info@cooltv.hu

- levelezési címet nem találtam, de szerintem ugyanaz, mint az RTL Klubnak

1222 Budapest XXII. Nagytétényi út 29.


A Comedy-n szerintem nem fogják leadni, amit kértél, mivel vígjáték/humor csatorna, talán a Coolnál próbálkozz. De szerintem ahhoz, hogy leadják, sok embernek kell igényelnie. Azért hajrá! :)

2011. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!