Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-faktorban mi lett azzal...

Az X-faktorban mi lett azzal a rikácsolós csávóval?

Figyelt kérdés
2016. nov. 5. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kirakták elméletileg azért mert hogy problémás és rendőrségi eljárás is folyik épp ellene egy verekedés miatt, de hogy valóban mi az oka az jó kérdés. Szerintem az hogy dráma legyen, ami növeli a nézettséget.
2016. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem amúgy sem volt szimpi, de kicsit fura ez az egész. Ugye ez a történet még felvételről ment, tehát simán ki is lehetett volna vágni.
2016. nov. 5. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, de kapóra jött a dráma. Lehetett volna azt is hogy nem válogatják be alapból az élő showba, mert én elég biztos vagyok benne hogy onnantól meg volt írva már hogy mi lesz, de megtették, mert így izgibb. Szerintem mondjuk ez elég undorító húzás, amire nem volt szükség, de ők úgy vannak vele, hogy pénzért bármit.
2016. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az.
2016. nov. 6. 09:10
 5/5 A kérdező kommentje:

Szegény csajt is tegnap kiszavazták. Pedig vele is mennyit ment a huzavona meg a dráma annak idején, hogy továbbjusson.

Igaz ez már élő műsor volt és elvileg a nézői szavazatok alapján rúgták ki.

2016. nov. 6. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!