Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Aki nézi az X faktort, el...

Aki nézi az X faktort, el tudná magyarázni, hogy mi ez a Mata Ricsi hype?

Figyelt kérdés
A facebookon is állandóan ez jön velem szembe, hisztéria amikor kiesett, hisztéria, amióta visszakerült. Szégyen vagy sem, már vagy 10 éve nézem ezeket a műsorokat, és van zenei előképzettségem is, de egyszerűen nem hallom, nem értem. Szép hangja van, ami időnként jól is szól, máskor hamiskás, a legutóbbi adásban egyenesen szörnyű. Mégis miért vannak elájulva tőle az emberek? Szerintetek ő fogja megnyerni?

2016. nov. 10. 00:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kérdés kategóriát egy picit benéztem, bocsi :D
2016. nov. 10. 00:03
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon befolyásolja az embereket, hogy szegény.

Igen, jó hangja van, de még van hova fejlődni.

A testvérem mikor látta, hogy milyen házban él és utána a produkcióját egyből küldött rá szavazatot.

Úgy gondolom, hogy vannak nála jobbak (persze ez még változhat).

Én nem azt nézem, hogy ki milyen anyagi helyzetben van és nem fogok csak azért szavazni rá, mert szegény.

Ezt nem bántásnak szánom és én is sajnálom, de ez a műsor nem erről szól.

Legtöbben szerintem ezért vannak úgy oda és a tetejébe még a hangja is jó.

2016. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak olyan elmezakantak akik szociális segélynek nézik a műsort. A kis srác nem egy nagy tehetség. Van azért hangja de nagyon messze áll az a jònek nevezhetőtöl. Szerintem nem érdemli meg ezt nagy népszerűséget. Mondjuk ha rám csak azért szavaznának mert olyan vagyok mint a templom egere, akkor leégne a képemröl a bőr. Itt pedig ez megy elég egyértelmű annak aki picit is konyít a zenéhez. Sajnáltam először én is a gyereket de hülyeségnek tartom amit az emberek többsége csinál. Szerintem meg is fogja nyerni amugy , mert szerencséjére jön a karácsony és ilyenkor azt hiszi aki rá szavaz hogy ettöl jobb ember.
2016. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ede1219 ***** válasza:
100%
Az RTL klub szokás szerint talált egy mélyszegénységből jövő gyereket, akivel qrva nagy nézettséget érhet el. Azt nem tudom, milyen a hangja -nem láttam a válogatón,de ne azért nyerjen, mert csóró -ha jó a hangja, és valóban ő a legjobb, akkor nyerjen.
2016. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a "tehetség" kutató versenyek, már nem a "tehetségről" szólnak. Legyen egyik versenyzőnek szomorú megható története (könnyen lehet azonosulni vele) = nagy nézettség.
2016. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
79%
Egyáltalán nem a hang alapján válogat az RTL Klub. Mennyire eladható, mit látnak benne a producerek. Ha megnézitek a 12 döntős nagy része vidéki, szegénységből, faluról jövő kisember akivel tudnak a proli nézők, romák azonosulni.
2016. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy nem nekem rossz a hallásom...
2016. nov. 10. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért szögezzük le, hogy az x-faktor nem azt vizsgálja, hogy a profi énekesek közül, akik már úgymond nagy sztárok és 20 éve ezt csinálják, ki a legjobb. Arra ott a Comet és egyebek...

Ebben a műsorba leginkább amatőrök jelentkeznek és azt nézik kiben van a legtöbb lehetőség. Akinek a hangján is rengeteget kell csiszolni mert nem profi. De ki a legjobb alap, akiből celebet lehet csinálni.

A Ricsi is hibázgat, bizonytalan néha, de ettől függetlenül az "alap" nagyon jó. És még csak 14 éves, tehát lehet belőle tinisztárt csinálni és valószínű még sokáig a középpontban lehet.


Azt nem tudom, hogy ő nyeri-e meg. Az az ukrán Dimitrij is nagyon jól csinálja amit csinál. És neki sem a hangjában van a fő potenciál. Hanem abban hogy jól mozog, a hangja se rossz, tipikus színpadi ember, egy showmant lehet belőle csinálni. Emellett neki is van egy storyja, egy szegény ukrán srác, akinek a háború miatt el kellett hagynia az otthonát, stb. , ami miatt nagyon népszerű.


Én úgy érzem, hogy kettőjük közül kerülhet ki a végén a nyertes.


Aki nagyon rühellek a mostani csapatból, az a cigány banda. Nem vagyok rasszista, de elég unalmas amit csinálnak. Van egy stílusuk, amit nem tudnak levetkőzni. Nem érzem, hogy olyan sok lehetőség lenne bennük. Az etnikai hovatartozásuk miatt viszont nagy a szavazótáboruk.

Ami nagyon gáz, hogy a túlsúlyos énekesükre mindig két számmal kisebb gatyát adnak, mint ami kéne. Ráfeszül, majd' szét szakad. Ezt nem veszi észre egyik stylist sem a műsorban?

2016. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem nem való oda. Az ott lévők legtöbbjétől rosszabb hangja van, de nem mondom azt, hogy hallgathatatlan, néha jól énekel. Nem az énektudással van a nagyobb baj. Szerintem egyáltalán nem való énekesnek, celebnek. Csak nekem tűnt fel, hogy eléggé primitív szegényke? Jó, a színpadon lehet, hogy ügyes, mert felkészítik, de mikor magától kell produkálnia valamit, lehet látni rajta, hogy honnan jött és hogy nem egy tanult családból. Csak hebeg habog valami értelmetlenséget, irritál, fényévekkel jobbak vannak nála ott.
2016. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
De nem csoda, hogy benne van, mert szerintem alapkövetelmény, hogy egy kisebbségi is legyen benne. De ezt nem rasszizmusból mondom, nem vagyok az.
2016. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!