Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket zavar hogy a tv-ben...

Titeket zavar hogy a tv-ben minden második reklám betét vagy tampon hirdetés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Mert ha óvszer vagy potencia növelő lenne az jobb lenne...? Egyébként nem rég még a Prosztata megnagyobbodásról szóló reklám folyt a csapból ( Saballo) az nem zavart? 22 L
2016. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Titeket nem zavar, hogy minden negyedik kérdés nem ebbe a kategóriába való?
2016. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Mondjuk én általában rögzítve nézek TV adást, és akkor a reklámokat áttekerem, de ha valamit élőben is nézek, akkor sem zavar.

2016. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

abszolút nem..

ha neked nem tetszik, ne nézz tévét és minden jobb lesz.

29F

2016. nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem is, csak akkor amikor éppen menstruálok. A hónap többi napján nem sugároznak ilyen reklámokat.

A legtöbb reklám egyébként gyógyszerreklám, azokból is főleg szorulás, hasmenés, pukizás, köröm, bőr, hüvelygomba ellen.

2016. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem zavar. Szerintem értelmetlen betéteket reklámozni, a nők 99%-a azt használja, ami már bevált, nem váltogatják a márkákat. Ráadásul egy olyan dologról van szó, amit úgyis megvesznek, szóval mi a tökömért kell reklámozni? Mint a hurka reklám a szocializmusban...
2020. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!