Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Megasztár 5 miskolci casting...

A Megasztár 5 miskolci castingja már megvolt vagy még jönnek Miskolcra is? Lent tovább.

Figyelt kérdés

Egy korábbi selejtezőről olvastam, de a Wikipedián ez van az ötödik évadhoz csatolva: ,,A válogatás az év tavaszán elkezdődött, melyből május 1-8-15-én már televíziós összeállítást sugároznak, miközben nyáron hét belföldi és három határon túli helyszínen folytatódik a casting."

Sürgős lenne. Előre is köszönöm.


2010. máj. 1. 21:58
 1/3 anonim válasza:
Igen, most is lesz vidéken casting, de azt nem mondták, hogy hol és mikor. Szerintem csak azoknak mondják el, akik e-mailben jelentkeznek a válogatásra. De én is szeretném meg tudni mikor és hol lesz. Szerintem Miskolc esélyes, mert ha jól tudom, a legutóbbi szériában is tartottak itt castingot.
2010. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2010. máj. 11. 23:54
 3/3 anonim válasza:
Úgy látom jó helyen járok.Én egy Megasztáros jelentkező vagyok, példaképem Caramel, nem kell kifejtenem hogy milyen a hangom.Szal nekem a haverom már bejutott a Megasztár 5 legjobbjai közé,szal a 2. rostán is túl van.ÉN hiába jelentkeztem az e-mail címen, még semmit sem jeleztek, lehet ezután fognak de már nem várom.Megasztáros haverom felhívott telefonon hogy ne várjam azt a vissza jelzést, lehet már nem is fognak, és mivel ő tudja a helyszíneket, elmondja és mondta hogy menjek.Az egyik Megasztár 5 casting helyszíne Debrecenben lesz ami Július 1. -re esik... igen, azt is hallottam hogy Miskolcon is lesz 100%.Azt nem tudom hogy az is Júlis elsejére sike, de ha nem is pontban Július 1.-je akkor is a körül mivel kérdezett engem haverom hogy hova megyek.Mert Miskolcra ment volna , de kérdezte hogy hozzám melyik van közelebb,mondtam hogy Debrecen ...erre ő azt felelte hogy oké akkor ő is Debrecenbe jön.Az eddig bekerült Megasztárosokat toborozzák majd a helyszíneken.Magyarországon belül asszem 7 helyszínen lesz az egyik Deb a másik Miskolc.A többit nem tudom.
2010. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!