Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Budapesten milyen mobil...

Budapesten milyen mobil internetes lehetőségek vannak? Olyan helyen, ahol nincs kábeltévé, milyen lehetőség van? Milyen szolgáltatókat vannak, és miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha azt is megírnátok, hogy mennyire vagytok velük megelégedve, stb.

Mindenkinek megy a zöld kéz!



2016. dec. 18. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Most internet, kábeltv, vagy mindkettő kell?

A mobilnetes lehetőségek kb kimerülnek a 3 mobilszolgáltató weboldalán is megtekinthető ajánlatokkal, hacsak nem találsz valami jó flottát.

A TV-nek pedig ott a MinDig TV, vagy MinDig TV Extra ha több csatorna is kell. Esetleg valami műholdas TV, ha normális HD csatornákat is szeretnél nézni.

2016. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem Budapest, de van telekomos vezetékes telefon+internet+wifi+IPTV digitális előfizetésünk. Mobilnetes lehetőségről le kellett mondanunk, domborzati viszonyok miatt nem ment a 4G, a 3G is alig. Volt a vásárolt házban telefonkábel, erre építettünk fel mindent és nem is bántuk meg. Tisztázni kell, melyik szolgáltatónak jó nálatok a lefedettsége? A honlapokon ez fent van.
2016. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Az egyértelműség kedvéért: internet és tévé is kell, de nem feltétlenül egy szolgáltatótól. Ahogy olcsóbb, és jobb.

Már az is nagy segítség lenne, a tudnám, hogy milyen szolgáltatók jöhetnek szóba, és milyen szempontokat kell figyelembe venni a választáskor.

Gondolom, a mobilinternet iszonyat drága, lehet, hogy telefonnal egybekötött jobb lenne, de azt se tudom, hogy ilyet kik művelnek. Ha lenne egy listám, akkor a lefedettség alapján már tudnék szűrni, aztán a több szempont, amiről még nem tudom, hogy mik.

Tudom,hogy a Google a barátom, csak azt nem, hogy milyen keresőszavakat adjak meg. :(

Továbbra is megy a zöld kéz.

2016. dec. 18. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként biztosan nincs nálatok semmilyen kábeles lehetőség? Ha még nem tetted volna meg, azért érdemes lenne felhívni a nagyobb szolgáltatók ügyfélszolgálatát (legalábbis a Telekomot, UPC-t, Digit, Invitelt minimum) hogy tudnak-e valamit ajánlani.
2016. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi van, azt sem, hogy milyen kábeles cégek vannak. Az is nagy segítség, ha minél többet felsoroltok, aztán utánanézek, hogy van-e helyben lefedettség.

Köszi

2016. dec. 18. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!