Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Danganronpa (többi lent)?

DAT HET kérdése:

Danganronpa (többi lent)?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nézni a sorozatot a második részt pedig játékban tervezem megvenni (mivel csak ilyen formában létezik tudtommal). Az egész nagyon bejön de lenne egy kérdésem (apró SPOILER): Ugye az 1-ben Monokuma/Yunko meghalt. Ez tiszta. De viszont mindezek után Monokuma, hogy lehet benne a második részben?? :/ A válaszokat előre is köszönöm!!

2016. dec. 22. 15:29
 1/2 KaMamber. ***** válasza:

Ha a Monokuna az a rózsaszín haju lány akkor tudom a választ(SPOILER,ezt nem muszáj elolvasnod mert ha megnézed az 1. évad utolsó részét ott minden kiderül és nem lessz csak pár számodra ismeretlen dolog amit nem értesz itt több kérdésed lehet de ezt rád bízom)

igazából Monokuna volt a Monobear és nem ő halt meg hanam megölte az ikertestvérét aki őt játszotta el

Remélem tudtam segíteni

2016. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Monokuma halhatatlan mint ahogyan az 1. Évadban is láthattuk. :D
2017. jan. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!