Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék megrendelni néhány...

Szeretnék megrendelni néhány magyar nyelvű mangát. Ezt hol tehetem meg? Úgy értem, hogy honnan tudnék ilyeneket rendelni. Ugy tudom hogy a Kaichou wa maid sama-nak es a Danganronpa-nak van mangája, úgyhogy főleg azokat szeretném.

Figyelt kérdés
Ha valaki tudná esetleg hogy hol rendelhetnék ilyeneket kérlek válaszoljon :)

2016. aug. 17. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeket csak angolul , japánul tudo megrendelni vagy esetleg németül, mivel magyarra nem lett lefordítva úgy hogy ki is adják .
2016. aug. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt van az összes magyarul megjelent manga kiadvány:

[link]


Ha időközben nem szűnt meg a kiadó, akkor a mangára kattintva megjelenik az adatlapja, aminél elérhető a kiadó honlapja, onnan közvetlenül tudsz rendelni mangát.


Tudsz rendelni még könyvesboltoktól (Libri, Alexandra, Líra, stb.), illetve a Könyvudvaron is van pár manga (de ez az oldal jelenleg nem elérhető, mivel frissítik).


Angolul pedig ez az oldal a legolcsóbb: [link]

Illetve ezen az oldalon is vannak mangák akár magyarul, akár angolul, az angol mangák viszont minimum ezer forinttal drágábbak, mint a fenti oldalon, de a magyar mangák egész jó áron vannak: [link]


És ahogy az első is írta, a Kaichou wa Maid-sama és a Danganronpa nem jelent meg magyar fordításban, könyvformában, ezeket maximum online tudod elolvasni. A Danganronpa mangához tudtommal nem készült fordítás, de a Kaichou wa Maid-samához igen, ezt például AnimeAddictson tudod olvasni (regisztráció kell hozzá):

[link]

vagy a fordító honlapján:, szintén regisztrációval:

[link]

2016. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. aug. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!