Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik mese csatornát nézzem...

Melyik mese csatornát nézzem Disney Csatorna, Boomeráng, Nickelodeon, Megamax, Minimax?

Figyelt kérdés
Mindegyik fogható eddig Disneyt néztem de unom egy kicsit meg kíváncsi vagyok a többire.

2016. dec. 31. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nickelodeon😊Legalabbis nalam az a number one
2016. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és van Cartoon Network is. Az is érdekel, hogy hol ismételnek legkevesebbet. Disneyn szerintem sokat ismételnek. De ott van K.C. A Tinikém a kedvencem, meg bírom a sitcomokat ott mint pl K.C. Az eb és a web meg Kikiwaka Tábor. Otthon majd lesz elvileg upc ott nem tudom milyen mesék jönnek be majd. Eddig csak Disney volt.
2016. dec. 31. 19:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a disney a kedvencem. Nekünk is upc van és van disney, nickelodeon.És cartoon network is
2017. jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 1. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem borzalom az összes. Én, ha rajzfilmet akarok nézni, azt netről online teszem, olyat nézek, amilyet én akarok.
2017. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Én néha a Boomerangot szoktam nézni.

Egyébként sajnos mindegyiken sokat ismételnek.

2017. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

A Megamax kivételével (mert azt sosem szerettem) régebben mindegyik jobb volt. Régi CN-ös és Nickes meséknek nézz utána, nem fogod megbánni. Minimaxon is jobb rajzfilmek mentek régen, de sajnos a nagy többség már sehol nem található meg (legalábbis magyarul). Boomerang...hát, nem tudom, nézegess a Youtube-on régi felvételeket. Disney sz..ar, inkább a fox kids és jetix érákat tudom ajánlani. Amint meg már mondtam, a Megamax nem jön be.


Azért az ajánlataim nagy részét meg fogod simán találni az interneten.

2018. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha kíváncsi vagy a Disney channel aranykorára, akkor youtube-on nézegess régi amcsi DC promókat meg ilyeneket. Akkor még jó volt a Disney, valóban.
2018. márc. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nickelodeon, Boomerang, Nicktoons
2019. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Megamax megszűnhet.
2019. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!