Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik lehet ez a régi Minimax...

Melyik lehet ez a régi Minimax rajzfilmsorozat? 2007-2010 könyékén adták.

Figyelt kérdés

Kiskoromban láttam. Valami apró lények voltak a főszereplők, akik csapatban, éltek, és az volt a céljik, hogy el kellett érjenek időben egy kapuhoz ami átvezeti őket egy másik világba (és ami csak akkor egyszer nyílik ki és soha többet vagy legalábbis rengeteg idő múlva). Arra emlékszem, hogy annál a portálnál sok lilás színű, világító (azt hiszem) gomba volt.

Ezek a lények félnek az emberektől, és valami furcsa néven hívják őket.

Jelenetek közül arra emlékszem, hogy megtámadta őket a sas, néhányat el is rabolt, és hogy át kellett menjenek egy nagy úton a sok kocsi között.

Remélem, elég részletes voltam, és valaki tud segíteni, mert már olyan régen volt, hogy nem tudom, milyen lényekről van szó, és fogalmam sincs már, hogyan néznek ki. Jó lenne újra látni őket.

Előre is köszönöm.



2017. jan. 6. 22:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit megtudtam róla, hogy ha nem érnek el a céljukhoz, gombákká változnak.
2017. jan. 6. 22:45
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, Vándok Varangyok (Toad Patrol) a címe, ha valaki még kereste :)
2017. jan. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!