Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Dal 2017 - Megrendezett?

A Dal 2017 - Megrendezett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén először egy ismerősöm is bejutott a "legjobb" 30 közé, de kiesett a tegnapi első fordulóból. Írtam neki, mire azt válaszolta, hogy amúgy meg volt rendezve. Nem szeretném megnevezni, és kiadni Őt. Nem is összeesküvés-elméletet gyártok, mert éppen nincs jobb dolgom. Csupán meglepett a válasza... "Oké", hogy a többi tehetségkutató (Megasztár, X-faktor, Csillag születik, Rising Star, Hungary's Got Talent, Star Academy... - atyaúristen) így működik, de ezen a színtéren aztán mi értelme van a parasztvakításnak? Még így is megéri az előadóknak részt venni benne? Amúgy meg Eurovisio... vicc. Ui.: A "megrendezett" szó alatt természetesen nem azt értem, hogy egy műsor készítésében milyen elő- és háttérmunka zajlik, hanem azt, hogy előre megvan, kit küldenek ki, a többi pedig kenyér és cirkusz.



2017. jan. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy komolyan mondta, vagy csak az egója "beszélt" belőle önmaga megnyugtatásaként.

De amúgy nem elképzelhetetlen.

2017. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a világban ilyenek már simán előfordulhatnak.

De amúgy ha megnézzük a tegnapi kiesetteket, akkor szerintem:

Calidora: gyenge volt. Nem csoda, hogy kiesett.

Csondor Kata: szintén gyenge volt. Alig vártam, hogy véget érjen.

Rocktenors: harmatgyenge.

The Wings: ők viszont tetszettek és szívesen láttam volna őket mégegyszer, de egyértelmű volt, hogy úgysincs esélyük megnyerni.


Szóval szerintem teljesen mindegy, hogy ki mondott mit, mert teljesen felesleges lett volna, ha továbbjut.


De pl. a továbbjutók közül is szerintem Benji is nagyon gyenge volt.

A Spoon minősíthetetlen: szar szöveg, nulla énekhang.

A zsűri több dalra is azt mondta, hogy vagy túl egyszerű a szövege vagy ugyanaz ismétlődik. Erre jött a Roma Soul, akik dalának kb. a 80%-a ugyanaz a gyenge szöveg volt, a maradék 20%-a pedig "ánánánáná álálálé", a zsűri meg beszarta gyönyörtől...

2017. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én a teljes megrendezésben nem hiszek, de érdekes, hogy a külföldiek nagy kedvencének, a Spoonnak is elromlott a fülese, mint tavaly Kállaynak. Ahhoz képest még jól elénekelte a szőke csávó. Ja, és persze a zsűri rendkívül részrehajló, a rémesen rossz Roma Soul a Top 4-ig fog menetelni Caramel és Both (a 2 ci*ány) segítségével.
2017. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A kötelező romaseggnyalástól nekem is hányingerem van. Még meg sem szólalt Frenreisz, már tudtam , hogy azzal fogja kezdeni, hogy a roma zene így meg úgy... annyira-de annyira fontos a szerepe stb. blöáá
2017. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. :) Szerintem a versenyzőknek még mindegy is, meddig menetelnek, a dalversenyre való kijutás még senkinek sem hozta meg a világsikert. Az itthoni szerepléssel legalább a köztudatban maradnak, ha gonosz vagyok, 1-2 falunappal több csurran-cseppen, ha pedig "újak", kis ismertségre tesznek szert, a zsűri tagjait tekintve meg úgy látszik, van az a pénz...
2017. jan. 16. 23:29
 6/6 anonim válasza:
Nincs megrendezve szerintem, de a 4 zsűri egymás között már lehet sejti,esetleg megbeszélik hogy ki lesz a végső befutó,de olyan értelemben,hogy szerintük ki érdemelné meg a győzelmet,ki a legjobb.Továbbá nagyon sok múlik azon is hogy ki hogyan képes előadni a dalát élőben,ez nagykn fontos,mert a kinti versenyben igenis sokat számít azért a hang is a dalon kívül.Ha megrendeznék az egészet az elég szomorú lenne,akkor már inkább belső kiválasztással döntenék azt el hogy ki képviselje hazánkat mint pl Azerbajdzsánban.Az adott ember aki mondta ezt neked lehet úgy gondolta, hogy a zsűri a fejében előre eldöntötte hogy ki jusson tovább és kk essen ki,viszont talán ebbe még beleszámolták azt is hogy élőben mit nyújtott a versenyző.
2017. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!