Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek kire gondolt...

Szerintetek kire gondolt Caramel, mikor tegnap A Dal húzóneveiről beszélt?

Figyelt kérdés
Először is, szerintem egyik se egy akkor név, aki indult, legtöbben max 3-4 éve ismertek. De miért pont Muri Enikőnek mondta, hogy nem ő a húzónév? Akkor ki? A Couple? Vagy az a Kíra lány? Azért kérdezem, mert Muri Enikő ebben a mezőnyben még pont, hogy az ismertebbek között van, mint Radics Gigi, Kállay vagy Tóth Gabi. Szóval nem értem, hogy miért neki mondta, mert vele pont hogy elég gyakran tele van a bulvár, meg játsszák rádiók a dalait.

2017. febr. 5. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem saját magára vagy Kanizsa Ginára :S


egyértelműen Gigire és Jocira, a tezsvírekre, akiket felpontozott

2017. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Lassan már egész Európa azt hiszi, hogy a magyarok cigányok, mert ezek tólják előtérbe magukat mindenhol. Kiket válogattak be a Dalba? Kiket juttattak tovább? Világos, hogy a "tesvíreket"! Mintha más nem is tudna dalt írni. És miféle aljasság volt ez Muri Enikővel szemben, hogy ez musical stílus? A kiírás szerint NEM az énekesek, hanem a DALOk versenye ez! Caramel menjen sűrgősen melegebb éghajlatra, az összes hajlítgatásával együtt, verje meg dajadaj Devla!
2017. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!