Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem lepett meg, hogy...

Kokakólalájt kérdése:

Csak engem lepett meg, hogy Kállay-Saunders András csak vigaszágon jutott tovább a Dalban?

Figyelt kérdés
2013 óta minden egyes adásban amikor szerepelt, a zsűrinél stabilan a top3-ba volt legtöbbször az első helyen. Most viszont veszélyzónába került, és a közönség juttatta tovább. Pedig a mostani dala sokkal jobb, mint a tavalyi.

2017. febr. 12. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Kállay Saundersnek minden dala ugyanolyan. Elsőnek remek hallani, rámondhatjuk, hogy világszínvonal. Másodjára még azt mondjuk, ez igen!, harmadjára vállat vonunk áh még úgy sem jutott ki és vérprofi, mehet!, na de ez az 5. vagy 6. próbálkozása kéremszépen!!!!! Miért várja szerencsétlen ettől a műsortól a megváltást? Megkapta az ugródeszkát, kijutott vagy 4. próbálkozásra, de megint??? Könyörgöm, elég!!!

Ezt leszámítva:

Engem az lepett meg, hogy ő jutott tovább, nem pedig Szabó Ádám vígaszágon.

2017. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Saunders nyilatkozta, hogy nagyon örül, hogy mindig szívesen látják itt, és nem azt mondják, hogy "na ez már megint itt van" Nos, lehet hogy nem mondják ki, de szerintem a zsűriben, és a nézőkben is ott van, hogy mivel Saunders egyszer már jól szerepelt az eurovízión, mégis évről évre újra próbálkozik, joggal emelik meg az elvárásokat vele szemben. És az is jogos, hogy éreztetik vele, hogy attól, hogy már szerepelt jól, jó a dala, és tehetséges is, még nincs bérelt helye a top4-ben. Elvárják a 110%-ot tőle.
2017. febr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már régen be kellett volna futnia nemzetközileg, de ez nem megy, azért próbálkozik.
2017. febr. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!