Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Berserk - Hogyan kell nézni...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Berserk - Hogyan kell nézni sorba?

Figyelt kérdés
Most nézem az eredeti feldolgozást. (1997) És nem tudom hogy ezután mi jön? A filmek reboot-ok, vagy a sorozat átdolgozásai? A 2016-os a folytatás vagy reboot? Előre is köszönöm a segítséget!

2017. febr. 18. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Utána a manga jön, 14.kötettől (de javasolt az elejétől olvasni). A három film az ugyanaz mint a sorozat csak rosszabb.

A 2016os az nem létezik. Nincs olyan. Soha nem is volt. Nem is lesz.

2017. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érdekel:

1. Elkezded olvasni a mangát kiadás szerinti sorrendben

2/a Örülsz, hogy mennyire tetszik

2/b Feladod, mert a francnak nincs ennyi ideje fekete-fehér képek bámulására

2017. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd a mangát, nincs cenzúra és szar animációk, kivágott jelenetek.


Anime sajnos manga közelében sincs.

2017. febr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A moviekat nem muszáj megnézni.

Ha az animét akarod, akkor:

1) 1997-es

2) 2016-os

3) Vársz a folytatásra

Az 1997-es legelső részének legelső jelenete, mikor Guts megérkezik egy településre és megküzd egy Apostle-lal, az időrendben az 1997-es és 2016-os közé tehető.


Illetve ahogy a többiek mondták, ott a manga, ami sokkal előrébb jár és sokkal tartalmasabb is, mivel az animében vannak kihagyott jelenetek. Illetve ott már Guts a Berserker Armor-t viseli: [link]

De szeptember óta még nincs új fejezet...

2017. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg először a régi animét, utána a filmtrilógiát, majd nézd meg a Berserk 2016 első részét, jöjj rá milyen pofátlanul igénytelen a másik két adaptációhoz képest és térj át a mangára.

Én a filmek megnézését mindenképp javaslom, szerintem baromi jók lettek, a rendezői munka kiemelkedő, és igaz hogy sok mindent kihagytak, de van ami a filmbe került csak be és a régi animéből maradt ki, de annyira, hogy a anime utolsó részének nem fogod megérteni a végét.

2017. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak érted, ha végén úgyis marad a manga, akkor felesleges végigszenvedni a sokkal gyengébben sikerült animéket.
2017. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!