Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az a Habsburg Tarzan?

Ki az a Habsburg Tarzan?

Figyelt kérdés
Már sokadjára olvasom a Maradj talpon! műsorral kapcsolatban ezt a nevet, ki/mi a fene ez?

2017. márc. 3. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik kérdésre a megfejtés Mária Terézia volt.

A srác, aki játszott nem tudta, és azt mondta, hogy "Valamilyen Tarzan"

Majd Gundel elkezdett rajta élcelődni, és akkor mondta Gundel, hogy Habsburg Tarzan.

Azóta meg a srác az internet bohóca.

2017. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Körbe röhögte az egész ország ezt a kétosztályos lúzert. Magyar király, a betűk majdnem mind megvoltak, erre rávágta, hogy Tarzan! Magyar uralkodó! Most persze mosakszik, hogy a lámpaláz, az izgalom stb. De aki ennyire buta, az megérdemli, hogy Habsburg Tarzan legyen a neve.
2017. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

A lámpaláz az tényleg okozhatta, én se szívesen gondolkodnék ott viszonylag egyszerű dolgon, úgy hogy körülöttem több ember van plusz tudom, hogy az országban valszeg több ezren nézni fogják.

Bár igaz, hogy azért Tarzant nem mondtam volna.

2017. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ákos13 ***** válasza:
89%

Ákos13 nevű felhasználó válasza:


[link]


Egyébként én láttam ma azt a csávót. Itt lakik az ELTE egyik kollégiumában. Hogy melyikben, az maradjon titok. :D

2017. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!