Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik az a rajzfilmsorozat,...

Melyik az a rajzfilmsorozat, amiben 3 Beatles kinézetű srác a főszereplő? Nappal a beatzenekarukkal koncerteznek, de ha veszélyben a világ szuperképességeikkel megmentik.

Figyelt kérdés
Valami szlogenük is volt, amikor átváltoztak hőssé. Talán zöld, sárga és piros ruhában voltak, és az angol Cartoon Network-ön ment nagyon sok évvel ezelőtt. Nehéz lesz megválaszolni, mert nem sokáig adták és nem is volt túl népszerű.
2010. máj. 9. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszért, de azért ennyire ne nézz lámának. Nem erre gondoltam, ez a Beatles rajzfilm. Akikről én beszélek azoknak szuperképességeik is voltak. A zöld asszem cseppfolyóssá tudott változni, de mindig olyan veszélybe kerültek, hogy mind a 3-an kellettek hozzá.
2010. máj. 10. 21:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Találtam egy képet, amin rajta vannak. [link]

Pirossal karikáztam őket.

2010. máj. 11. 22:28
 4/6 A kérdező kommentje:
The Impossibles címmel ment. Videomegosztón fent van.
2010. máj. 19. 22:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért ezt így jól megválaszoltam magamnak..
2010. máj. 19. 22:30
 6/6 anonim válasza:
:D
2010. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!