Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tényleg elítélendő, ha valaki...

Tényleg elítélendő, ha valaki nézi az Éjjel-Nappal Budapestet?

Figyelt kérdés
Szerintem tök jó kis sorozat. Változatos, mindig történik benne valami, nem is beszélnek benne olyan csúnyán. Ti lenézitek azt, aki szokta nézni?

2017. ápr. 9. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindenféleképpen úgy gondolom hogy nagyon alacsony kulturális igényekre vall.
2017. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igénytelen vacak, bármilyen témában talál az ember jobbat.
2017. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak igénytelenségre vall.
2017. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Annak ellenére, hogy két ismerősöm is szerepelt benne igénytelen sorozatnak tartom. A színvonal legalján helyezkedik el. Valakinek azt tetszik, hogy egy kitalált történetben kitalált karakterek miként részegednek le állandóan és miként akarnak szexelni egymással annak kedves egészségére, de nem valami nagy kultúráról árulkodik.
2017. ápr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Én nézem, szerintem bármelyik akció film, gagyibb nála.

Ennek talán van egy kis élet szaga.

2017. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%

Szerintem akik elítélik azokat, akik nézik és a kulturáltságukra köpködnek alacsonyabb kultúrával rendelkeznek mint akik nézik csendben :V


Annak jó hogy ellazítsak egy buta történeten. Nem a magas kultúrát keresem benne.:D amúgy senkinek semmi köze ki mit néz. Buta ember ítélkezik.

2017. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Mi va he!? Tee íjjel nappal budapettet nézel, e?

Az tiszta gagyi he.

Én a ackijó filmeket nézem, aminek menden jelenete igaz. Amikor vicceket mesélnek egymásnak mikor zuhannak a századik emeletről, és a helikopterbűl rája ugratnak a 200-al robogó vonatra, és a vonat tetején lűdöz golyÓszóróval.


Ételmes ember nem néz éjjel nappal budapettet

2017. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommenten szakadtam :) Egyébként osztom a többiek véleményét, szerintem is igénytelenségre vall, ha valaki az Éjjel-Nappal Budapestet nézi.
2017. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Aki azt mondja ez a leggagyibb műsor meg ilyenek az is nézi titokban ezt. Ez az egyik legjobb sorozat.
2018. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

@19:34


Aki meg kimegy tüntetni meg tojással dobálni a homokosokat a homokos felvonuláson, az titokban homokos nem?

2018. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!