Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem furcsa, hogy a Megasztárba...

Nem furcsa, hogy a Megasztárban a versenyzők közt sok más nemzetiségű van, vagy határon túli magyar (ami persze okés)?

Figyelt kérdés
Mi lesz pár év múlva,ha ez így folytatódik? Ennyire keveredett lesz a népesség?
2008. okt. 15. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Már most is keveredett. Nem hiszem, hogy ez probléma lenne.
2008. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
engem igenis zavar..nem thaiföldi magyar megasztár kéne Mora...
2008. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Zorán is így kezdte.
2008. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem rosszból,meg nem nézem le őket,csak furcsa,ha olyan nyerné meg. (mármint nem magyar-a határon túli az).
2008. okt. 16. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Uhh mennyi rasszista van itt.Már nem azért, de magyar ember NINCSEN.Csak mondják,hogy magyarok,de ha nem tudnátok, nincs,és nem is volt olyan ember, aki 100%-ig magyar lett volna..amúgy miért kell diszkriminálni a magyarországon született,itt élő külföldieket?mit csinálnátok,ha veletek csinálnátok ezt külföldön?..gondoljatok már bele basszus!
2008. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez egy show.Oda meg nézettség kell ahhoz pedíg unikum szereplők...

Engem a tökátlag Magyar fejemmel akkor is elküldtek volna a meghallgatásról,ha úgy énekelnék,mint Bocelli!Olyan emberek kellenek nekik,akik jól néznek ki a bulvárlapok címoldalán...ettől persze még lehetnek ők jó énekesek (a Thai kiscsaj pl.fantasztikusan nyomja!).

2008. nov. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Ők is magyar állampolgárok... Nem értem minek kell ennyire Rasszista Bunkó-naklenni... Ez annyira szemét dolog szerintem... Krisztián Roma

Tamara Vajdaság-i

Hiennek a szülei Ázsiából jöttek

és Sonianak a rokonai Afrika-iak attól még ugyanúgy magyarnak számtanak mivel mind szinte mindegyik magyar állampolgár erről ennyit..., ez egy vetélkedő most ha tételezzük fel van az óvodában egy verseny arra is csak magyar jelentkezhet ez nagyon szemét dolog... Hát az ilyen rasszita embereket a Pokol legalájára kívánom...^^


Boldog Karácsonyt!

2008. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vietnámi, nem thai vagy mi.
2008. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!