Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elképzelhető, hogy csak azért...

Elképzelhető, hogy csak azért nem szinkronizálják le magyarra a Shadowhunters (Árnyvadászok) c. sorozatot, mert van benne meleg kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ami ráadásul viszonylag középpontban is van, hiszen Alec és Magnus is a főszereplőbrigádba tartozik. Szerintetek elképzelhető? Mert sok helyen néztem, de nem láttam információt arról, hogy lesz-e magyar szinkron.


Engem annyira nem érint, mert én mindent eredetiben, felirat nélkül nézek, de sok angolul nem tudó rajongó nézné a sorozatot szívesen a TV-ben.



2017. jún. 15. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem.A Glee is le van szinkronizálva,pedig Kurt és Blaine is benne van,akik egy meleg pár.És ők is úgymond sokat szerepelnek benne.

Szerintem valami más oka lehet.Egyébként ALEC ÉS MAGNUS FOREVER <3 <3 (én is egy shadowhunters fan vagyok :D )

2017. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem valószínű. A Shameless (Szégyentelenek)c. filmnek is van szinkronos verziója, pedig az aztán esetenként tényleg 18+ os meleg kategória. :D
2017. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Kizárt.

Csak hogy említsek párat:

- Looking

- Faking It

- Lost Girl

- Shameless

- True Blood

- The L World

- Orphan Black

stb stb stb


Ezekben mind van LMBTQ karakter, és vetítették/vetítik itthon a tévében.


A Shadowhunters esetében inkább csak annyi lehet, hogy a Netflix exkluzív jogokat vásárolt hozzá (minden héten, az amerikai TV-s sugárzás után nem sokkal felkerül az új rész), csak sajnos itthon a Netflix nem szinkronizáltat. Majd ha lejár ez az exkluzív jog, lehet megveszi valamelyik hazai csatorna is.

2017. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Biztosan ezért, el akarják őket nyomni, ebben az országban állami szinten üldöznek minden nem fehér, nem heteró, nem római katolikus embert. A világ egyik legrasszistább országa vagyunk.

Ja mégsem.

2017. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a fiúk a klubból című sorozat is kapott szinkront, pedig az konkrétan egy meleg sorozat. Rengeteg szex jelenettel.
2017. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%

biztos hogy nem azért mivel mint előttem is írták vannak olyan sorozatok amiben elég erős lgbt szál van és magyar szinkronos!

amúgy is csak elrontanák a szinkronnal (legalábbis szerintem)

2019. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
valaki tud valamit a szinkronról?
2019. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én azt olvastam a neten, hogy január 22-én 23:00-kor a Visat6-on fogják adni az első részt szinkronnal, után hetente jönnek az új részek.
2019. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ez az ez az, na végre
2019. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké , csak szerintem gagyik a szinkron hangok ? És most komolyan Alecet "Eleknek" szólítják ez szörnyű ! Inkább nézem meg ezerszer felirattal minthogy ezt a fura rossz magyar változatot nézzem !!!
2020. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!