Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki ismeri ezt az orosz paranor...

Atomnindzsa kérdése:

Ki ismeri ezt az orosz paranormális sorozatot?

Figyelt kérdés
Egész pontosan azt keresem, ami pár éve ment éjfél körül a tévében (már nem tudom melyik csatornán). Minden részben bemutattak három vagy négy paranormális történetet színészekkel eljátszatva, közben pedig mindenféle látnokok meg javasasszonyok nyilatkoztak. Magyar nyelven ment, de a nevek és a kiírt nemzetiségek alapján eredetileg orosz, vagy esetleg ukrán műsor lehetett.

2017. júl. 10. 00:16
 1/2 anonim válasza:
phuuu:D az a sorozat, kihaltam xd asszem rejtélyes igazságok volt a neve és a lifenetworkon ment, az a műsor egyszerre volt 2/10 alatt és 8/10 fölött puzsér szavaival élve :D az egyik boszorkány neve még a kiírás alatt is változott: federova-ként jelent meg és közben ékezet került rá és lett fereová, majd' besz@rtam mikor észrevettem :DDD
2017. júl. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocsesz, rejtélyes történetek a sorozat neve, most kerestem rá, a rejtélyes igazságok egy másik hasonló filozófiai magasságokba törő intellektuel műsor az aktív munkavállalók számára
2017. júl. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!