Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Idén a nyári mondoconon,...

Idén a nyári mondoconon, meyik animéből volt az az AMV?

Figyelt kérdés
Sajnos már a helyezetre sem emlékszem. Idén az AMV-s versenyen a 13-16 helyezet valamelyike egy véres nagy valószínűséggel mahou shoujo animéből volt összevágva. A rajzolása egyáltalán nem a megszokott volt. Szerintem a főszereplő (legalábbis szerintem az a szereplő volt az) csajnak rövid szőke haja volt. És az anime tényleg jó véres volt. Biztos, hogy nem Madoka Magica volt az. Ha valaki esetleg ebből rájön az anime címére akkor kérem írja le. Előre is köszönöm.

#anime #AMV #con #MondoCON #Mondocon 2017 nyár #amv verseny
2017. júl. 16. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Revolutionary Girl Utena (?)
2017. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem volt véres anime 13-16. helyezett között. Sőt, véres egyáltalán nem volt.


A 20. Helyezett videójára gondolsz valszeg. A youjo senki című animéből vágták a videót.


-az AMV szervező-

2017. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnálom egyik se... De azért köszönöm a válaszokat. Szerintem egy mahou shoujo anime volt, de nem vagyok benne biztos.
2017. júl. 21. 13:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy a vérest nem kell nagyon komolyan érteni, mert lehet csak én láttam félre, de nekem véresnek tűnt. Másrészt elég hosszú címe volt.
2017. júl. 22. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár nem néztem egy AMV-t se az idei felhozatalból, így csak tippelek:

Mahou Shoujo Ikusei Keikaku?

Ha nem az, attól még ajánlom, egy elég véres mahou shoujo anime, bár nem olyan komoly filozófiai és pszichológiai kérdéseket feszeget, mint a Mahou Shoujo Madoka Magica.

2017. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem ez volt ez. De mindenképpen megnézem, köszönöm az ajánlást!
2017. júl. 24. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Megtaláltam az AMV verseny videóit, szerintem gondolsz: Genei wo Kakeru Taiyou

Ha nem, akkor nézem tovább őket:'D

2017. júl. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm ez volt az! Nagyon hálás vagyok :)!
2017. júl. 25. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!