Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyik az 1 perc...

Szerintetek melyik az 1 perc és nyersz TV műsor legnehezebb feladata?

Figyelt kérdés
és általában hanyadik szint szokott lenni?(tudom hogy mindig más szint ugyan az a feladat de úgy kb?)

2017. aug. 9. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az amikor a pénzérmét kell a flakonba ejteni egy adott magasságból.

Szinte esélytelen.Nem tudom milyen szinten szokott lenni.

2017. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,ejtőernyős tantusz a feladat neve és a 8. szint...amugy még senkinek se sikerült..
2017. aug. 9. 23:19
 3/7 A kérdező kommentje:
illetve bocsánat,nem az,hanem vulkán a neve,és a flakon amibe bele kell ejteni a mentolos cukorkát 1 méterről,abba kóla van és az 5.szint szokott lenni de volt már 4. és 6. is..és az már többeknek sikerült is...
2017. aug. 9. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a farkaddal kell kipiszkálni a fogad közül a beragadt popcornt. 10-es szint azt hiszem. De az se könnyű, amikor könyékig be kell nyúlni egy csávó végbelébe és meg kell mondani mit evett utoljára. Ez 17. Szint ha jól emlékszem. Vagy az, amikor egy meztelen csöves testéről kell lenyalnod a romlott hanyást, ez mondjuk csak a 7. szint, sokaknak sikerülni is szokott.
2017. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
81%
#4 anyádért ugatsz bele, ha fogalmad sincs miről van szó?
2017. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 varlamov válasza:
A cukorkás flakonos feladat már sikerült 1x valakinek!
2017. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor egy tojásra kell ráhelyezni egy másikat só segítségével úgy, hogy meg is álljon..Az lehetetlen.
2017. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!