Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen a jó és milyen a rossz...

Milyen a jó és milyen a rossz reklám szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ajánlok valami jó vastag egyetemi tankönyvet :D

Annakidején vizsgáztam belőle, de egy szóra nem emlékszem :D

2010. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A reklámozónak valszleg az, ami nyomot hagy benned. Dötéshelyzzetben odanyúlsz a polcon egy "hirtelen ötlettől vezérelve"
2010. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
honnan szedjek most egyetemi tankönyvet? holnapra házidokát kellene csinálnom ebből a témából, de olyan hülyeségek jutnak csak eszembe róla, azokat meg nem írhatom bele...=S
2010. máj. 25. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem általában azok a reklámok tetszenek amiknek jók a zenéik. Ezt pl. beleírhatnád. Tudatt alatti irányítás, vagy valami hasonló. Több tanulmány kimutatta, hogy a zene hat a tudatalattinkra. Ezt használják ki a hipermarketek és gondolom a reklámkészítők is.
2010. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen =)
2010. máj. 25. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
ha nincs mit mondanod, énekeld el :D
2010. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó ötlet xD csak majd kihajint a tanárom az énekhangommal majd xD
2010. máj. 25. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
nem segítek sokat, de engem annyira irritálnak a reklámok, h amint látom, h szünet már is cigi ha pedig bejöttem és még mindig megy ami nem ritka kereskedelmi adónál max 15 perc akkor távirányító!
2010. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó reklám: http://www.youtube.com/watch?v=81nbI10XpvQ&feature=related

Szerintem ez elég jól összefoglalja a jó reklám típusát. Nem akarja ráerőszakolni az emberre a terméket, mégis kedvet csinál, ahhoz hogy pl megvegyen egy üveg kólát.

Kifejezetten rossz reklám viszont valamelyik áruházlánc reklámja, amiben a pasi akcentussal magyaráz a termékekről. Fájdalmasan erőltetett és megjátszott.

2010. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pl. én zenész szemmel nézek egy reklámot de mint videó producer és fantáziával megáldott ember is látom a saját szemszögemből...de ami tény és való...az első sorok között van a zene is,szóval nagyon nagyon fontos!!! ezután nem hanyagolható el a kreativítás sem...lásd pl. most az egyik autós reklám...összefűzték a jégkorszakkal.az ember miközben infot kap egy új autóról,nevet is egyjót és biztos,hogy ráfog keresni a reklámra interneten...már nagyobb a lehetőség arra is,hogy a kocsit is nem 3,hanem 6ember fogja megnézni...:)és akár megvenni is. ezután ellehet mondani,hogy a reklámkampány sikeres volt.
2012. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!