Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a szappanopera (telenovela)...

Mi a szappanopera (telenovela) címe?

Figyelt kérdés
Már rég láttam, kevés dologra emlékszem belőle. Ha jól tudom az elején egy nagy ünnepséggel kezdődik. Az egyik szereplő egy szegény, sötét bőrű (nem fekete, hanem inkább barnás), hosszú fekete hajú férfi, akire azt hiszik, hogy halott (meglehet, hogy valójában halott, erre nem emlékszem). Amikor viszik a koporsóját (egy ócska koporsó), ő felkel, és ha jól tudom már nem emlékszik semmire sem, nem tudja, hogy ki ő). Aztán beleszeret egy lányba, de már nem tudom, hogy kibe.

2017. aug. 25. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Második élet

Ez egy nagyon jó sorozat! Láttam egy pár éve. Most szerintem el is kezdem újra nézni! :)

2017. aug. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szerintem is nagyon jó. :)
2017. aug. 28. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!