Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnantól komolyodik meg a...

Honnantól komolyodik meg a gintama?

Figyelt kérdés
Melyik arc az ahol már komolyodik a történet, ahol már nem értelmetlen vices jelenetekel van tele a sorozat

2017. aug. 31. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem eltévesztetted a házszámot. A Gintama vígjáték, minden része az.
2017. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden része vígjáték, vannak benne komolyabb arcok is, ahova max. 1-2 poént csempésztek bele.

Amúgy a komolyabb arcok mondhatni "szigeteket" alkotnak az animében, ha érdekel, leírom, melyek azok, ahol a történet zajlik, nem pedig a paródia-vígjáték. Illetve egyedül a 300. rész utáni részek azok, amelyek egy folyamatos arc-vonulatot alkotnak, itt végig komolyabb a történet, harcokkal, csak egy-két részben van egy kis poén. De az őszi szezonban induló (valószínűleg utolsó) évad az eddig fel nem dolgozott mangafejezeteket fogja feldolgozni, amik megint csak poénosabbak.

2017. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt megköszönöm ha le írod, mert op láttam és ott úgy tünt hogy van komolyabb része. (pl: op 10)
2017. szept. 1. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Harusame Arc (13. rész) - ez az első arc, egy részes, és itt már apró információk lehetnek a későbbiekre

Gengai Arc (17. rész) - itt tűnik fel először egy később fontossá váló szereplő

Umibozu Arc (40-43. rész) - megismerkedünk egy kicsit jobban Kagurával és Kagura családjával

Benizakura Arc (58-62. rész) - itt indulnak be igazán az események

Yagyu Arc (76-81. rész) - új, fontosabb szereplők jelennek meg

Okita Mitsuba Arc (86-87. rész) - talán ez az egyik legszomorúbb arc a Gintamában

Fuyo Arc (69-71. rész) - ez kihagyható, de itt is új, fontosabbnak mondható szereplő jelenik meg

Shinsengumi Crisis Arc (101-105. rész) - főbb szerepben a Shinsengumi

Yoshiwara in Flames Arc (139-146. rész) - nekem ez az egyik kedvenc arcom, újabb, fontos szereplők is felbukkannak benne

Red Spider Arc (177-181. rész) - az előző arcban megjelent új szereplők közül pár visszatér, és jobban megismerkedünk velük

Kabukicho Four Devas Arc (210-215. rész) - szintén kedvenc arcom, izgalmas, fordulatosnak is mondható

Timeskip Arc (202-203. rész) - ez igazából nem ad semmit a történethez, azért érdemes megnézni, mert ezzel kezdődött el egy nagyobb szünet után az újabb sorozat, és szerintem zseniális bevezető

Renho Arc (232-236. rész) - annyira nem szeretem ezt az arcot, ki is hagyható, de ha esetleg érdekel, hogy mi Elizabeth, megnézheted

Thorny Arc (244-247. rész) - megint a Shinsengumi kerül előtérbe, illetve új szereplők is érkeznek

Kintama Arc (253-256. rész) - ez is átvezető rész volt az új évadok között, ha jól emlékszem, kihagyható, de van azért itt is izgalom

Courtesan of a Nation Arc (257-261. rész) - egyik legnagyobb kedvencem, az egyik legizgalmasabb, legpörgősebb arc szerintem

Beam Sword Style Arc (262-264. rész) - kihagyható, de ha érdekel kicsit jobban Shinpachi és Otae, érdemes megnézni

Frozen Time Arc (266-267. rész) - szintén felvezető az új évadhoz

Patriot Reunion Party Arc (271-272. rész) - múltidézős részek

Dekobokko Arc (275-277. rész) - ez is kihagyható, de ha esetleg érdekel egy nemcserés arc, nézd meg

Shinigami Arc (279-281. rész) - nem a legjobb arc, de felvezető a későbbiekhez

Kaientai Arc (290-291. rész) - főszerepben a Kaientai, Sakamoto és Mutsu, kihagyható, ha esetleg nem érdekel téged a Kaientai megalakulása

Afro Arc (294-295. rész) - főszerepben Katsura és a Shinsengumi, illetve egy újabb karakter is megjelenik

Shogun Assassination Arc (300-307. rész) - másik nagy kedvencem az arcok közül, hihetetlenül izgalmas és fordulatos. Mondjuk ehhez érdemes lenne pár olyan részt is látni, ahol többet szerepel a sógun, de azok szinte mind egy az egyben sírva röhögős részek, ezért nem írtam le őket.

Farewell, Shinsengumi Arc (308-316. rész) - az egyik leghosszabb arc, szintén izgalmas, fordulatos, rengeteg dologra fény derül

Rakuyou Decisive Battle Arc (317-328. rész) - ez teljes egészében a legutóbbi sorozat. Nem a legjobb arc, már eléggé átment itt az anime shounen-fightba, viszont kiderül elég sok minden egy csomó szereplőről, szerintem a dolgok 80-90%-a itt tisztázódik, illetve felvezető a legutolsó archoz, ami nem más, mint a

Silver Soul (=Gintama) arc, ami viszont egyelőre még nincs meganimálva és még mindig fut. Elméletileg ez lesz a legutolsó arc a Gintamában.


Azt hiszem, ezek a fontosabb arcok, amelyekben a történet zajlik, a többi tényleg főképp vígjáték és paródia.

2017. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a munkádat most én jövök hogy megnézem
2017. szept. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!