Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ötletek? Olyan animét keresek...

Ötletek? Olyan animét keresek amiben a hős elbukik.

Figyelt kérdés
Kicsit kifejtve, egy ilyen star warshoz hasonló történet szálat vezető anime érdekelne. Van egy probléma, hősunk a megoldására törekszik, de vagy maga is gonosz lesz, vagy nem sikerül teljesíteni. Nem tudom van e egyeltalán ilyen anime, de ha valaki ismer hasonlót, akkor megköszönném ha leírná ide.

2017. szept. 2. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én a tengen toppa gurren laggent ajánlom mert a közepe fele a fö

hős meghal és az öcse lesz a fö hős aki be teljesiti amit a testvére elkezdet.

2017. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mahou Shoujo Madoka Magica. Ne tévesszen meg az első pár része, elég komoly pszichothriller. Ajánlom még hozzá a 2013-ban kiadott harmadik mozifilmet is (az első két mozifilm a sorozatot dolgozza fel, azokat is megnézheted a sorozat helyett).
2017. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bármennyire szeretem is a madokát, ez a leírás nem igaz rá szerintem.


Fate/Zero-ra viszont nagyjából stimmel.

2017. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg abszolút igaz rá. Spoiler továbbiakban, aki nem látta, ne olvassa tovább:


Homura végig azért küzd, hogy Madoka ne váljon mahou shoujóvá. Folyamatosan elbukik, és utoljára is, ráadásul Madoka visszafordíthatatlanul eltűnik, istenné válik, Homura többé nem láthatja az egyetlen barátnőjét. A harmadik mozifilmben pedig démonná válik, tehát teljesen elbukik a lány.

Madoka pedig istenné válik, hogy a mahou shoujók többé ne változzanak boszorkánnyá. Az ember azt hinné, a probléma megoldódik. Ezzel szemben újfajta "szörnyek" jelennek meg, akikkel a lányoknak harcolniuk kell. Tehát mondhatjuk, hogy Madoka önfeláldozása felesleges volt, mert a többi lánynak továbbra is harcolnia kell, annyi különbséggel, hogy legalább nem úgy ér véget az életük, hogy boszorkánnyá válnak, hanem eltűnnek.

Továbbra is úgy gondolod, hogy nem illik a Madokára a leírás?

2017. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A rebelliont nem láttam csak a sorozatot, ami pedig többé kevésbé happy enddel végződött. Így egybevéve lehet hogy igaz rá nagy vonalakban.
2017. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Death Note megfelel a leírásnak.
2017. szept. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Chruno crusade
2017. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nefri ***** válasza:

Tetszik a megközelítésed. Az ilyen animék általában jóval összetettebbek és izgalmasabbak, mint a hagyományosak.


Tengen Toppában Shimon nem az öccse Kaminának, a tesó megnevezés csupán a közeli kapcsolatot fejezi ki.


Az elhangzottakon felül:

Code Geass

Neo Genesis Evangelion (Mozikat nézzed)

Gantz (Inkább a mangát)

Mononoke hime

School Rumble (vígjáték/romantikus)

2017. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Code Geass... hááát, azt azért hozzá kell tenni, h ugyan "gonosz" lesz (mert ez ugye relatív), de a célját teljesíti, és nem hal meg a végén (mint kiderült kb 10 év után :D)
2017. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 AnimeFAngirl25 ***** válasza:
Trinty Seven -rég láttam de asszem a vége fele megváltozik
2017. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!