Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy olyan könyvet keresek,...

Egy olyan könyvet keresek, amiből megtanulhatom hogyan befolyásoljam az embereket (akár spirituális könyveket is ajánlhattok). Ötletek?

Figyelt kérdés
Jo lenne ha fent lenne az interneten, hogy onnan olvassak, de ha nincs az sem gond.
2017. ápr. 24. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne karj befolyásolni senkit. Legfeljebb magadatt. Előbb tanuld meg magadat irányítani. Akarat erő (pl. tanuláshoz, munkához, takarításhoz)


AZTÁN (!) próbáld meg őket, apró utalásokkal, célzásokkal rávenni őket, vagy még egyszerűbb : kérd meg szépen őket.


Ha GYEREKEIDet akarod "irányítani": sajnálom. Lehetetlen válalkozás. Igért, büntetés, szigor nem vált be.


CSAK EGY ÖTLET: - Olyan nagy gyerek vagy már Pistike! Hihetetlen, hogy nem vagy már magatehetetlen kisbaba! ( puszi, pacsi) - 5 perccel késöbb - jaj, de jó lenne egy kis hely itt a szobában! Lehetne végre játszani valami klasszat! / Hűha! Na ebből nem lesz almásrétes! Pedig már mindent előkészítettem. De kár. Na megyek megírom a jelentést... / Kicsim, nem látad a telefonomat? A szobádban hagytam. Nem? Kár. Pizzát akartam rendelni, de így az életbe nem lesz meg. Tényleg kár. stb.


HÁZASTÁRSAT: apró célzások, pici jelzések. Egy "véletlen" niytva hagyott szakácskönyv. Egy elől felejtett pizzázó lap. Valami elveszett fontos tárgya a rumli közepén. Egy rajz, képeslap, pénz stb. szemelőtt hagyva. Vagy EGYSZERŰEN: kérd meg szépen.


Valakit akit SZERETSZ, de ő NEM szeret: ha szüntelen, sokáig, sokáig, nem feladva soha próbálkozol, próbálkozol!!! Ha így se hallgatna rád: gondold át jó-e ez neki, van valami jogos oka? Neki van már valakije? Rosz, kellemetlen a stílusod számára? Téged szeret valaki más? Anyagi okok? Szülő nem engedi? Valaki fenyegeti? Más? Vagy csak egyszerűen hisztis, málé, és te túl menőtlen, béna, uncsi, és "csóró" vagy neki? Ha igen. Szerintem válts témát.


TANÁROK: a könyvtárból kivehető a 4 hét alatt *5, című könyv diákoknak, annak a vége fele, van egy lista, hogy milyen "típusú" tanárokat, hogy kell "az újunk köré csavarni".


Te vagy a tanár? DIÁKOKAT: stílus váltás.A Britt tudósok megállapították, hogy, ha a tanár részben átveszi a diákok stílusát, akkor nagy sikere lesz és könnyebben fenntartja majd a figyelmet. (Ui.: én is diák vagyok) Ha a diákok, pimaszok és trágárok, legyél humoros és használj vicces kifelyezéseket: sokat érhet el egy-egy ismert filmből való beszólást stb. vagy akár falusi mondások. Nem csúnya a pikula cintányér, a violinkulcs, basszusgitár, szerencsétlen, stb. A mi tanárunk simán felül az asztalra és úgy beszélget velünk, mint ha ő is egy nagyra nőtt diák lenne. (nem káromkodik) Legyél laza! Ja, és még fontos, hogy tudasd velük, hogy tulajdonképpen, nem a pénzért jössz be minden nap, vagy a körmöd reszelgetni, esetleg csak hogy ne legyél munka nélküli, vagy csak mert lemaradtál a főiskola választásnál a sulidról és kénytelen voltál valami mást választani. Mutasd meg nekik, hogy miattuk vagy itt, és jót akarsz nekik. És "nem az a boszorka/genyó tanár adott már fel annyi uncsi körmölni valót"! Utánas sima ügy elsz, megkérni őket a tanulásra, vagy csak szivességekre. (Pl. csend)


Kit arkasz befolyásolni? Valaki mást? Írd le (akár prívátban) és válaszolni fogok rá.

2017. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!