Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Byalex és Gáspár Laci kiborulá...

Byalex és Gáspár Laci kiborulása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehetségesnek tartjátok, hogy a zsűritagok hisztijei előre be vannak tervezve, hogy nagyobb legyen a nézettség?

2017. szept. 19. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Simán.
2017. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy be vannak tervezve.
2017. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy
2017. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem feltétlenül. Ők is emberek, ők is tévedhetnek, hibázhatnak. És akkor ez lehet, hogy picit pont kapóra is jött a műsorhoz, de attól még nem feltétlenül megrendezett, előre megírt. Nekem az a Byealexes az őszintének tűnt, amikor Alex kiakadt. De mondjuk, hogyha benne van a szerződésében, lehet, hogy azt már a rendezők mondták neki, hogy következő nap késsen el; viszont szerintem lehet, hogy a többieket nem avatták be, mert tényleg úgy tűnt nekem, hogy izgultak. Szóval ha benne van a szerződésében, akkor nem igazán teheti meg Alex pl, hogy nem állítja be az ébresztőórát akkorra, hogy beérjen időben a stúdióba. De akkor meg már, ha történik valami az automatikusan az egész mű? Szerintem simán megbánthatták tényleg Alexet, és amúgy még az is lehet, hogy utána közösen kigondolták, hogy "Hm, ebből még milyen jó kis pluszt lehetne hozni a show-ba, mi lenne, ha Alex a következő napon elkésne a meghallgatásról?" De persze simán lehetett még akár az is valós, nem megrendezett; lehet az is, hogy magától alakult így; nem szólt bele ebbe az egész dologba senki. De ettől még lehetett már az elejétől kezdve is megrendezve az a pár jelenet. Én most hirtelen azt gondolom, hogy látták a szerkesztők, hogy ott konfliktus lesz /kiborulás, és akkor rá akartak még dobni egy lapáttal, kicsit még fokozni. Amúgy én nem tudom, de nem feltétlenül volt megjátszva, megrendezve az egész; de ettől még lehetett az is. Mondjuk talán az elkésős rész, ami miatt inkább az gondolható, mert Alex ezért gondolom, hogy valamennyi pénzt kap, hogy mentorkodik, meg alapból nem is nagyon hagyná cserben a mentortársait - hiába vette szívére, hogy vele poénkodtak- meg esetleg azokat az embereket, akik meghallgatásra jönnek, és vele is akarnak találkozni. Meg ez amúgy tök izgis nézni, hallgatni, hogy "miből lesz a cserebogár", szóval valszeg tényleg szóltak neki a szerkesztők, következő napon késsen el; de mondjuk nekem mindegy, nálam nem osztott, nem szorzott, hogy meg volt-e játszva igazából.
2017. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
*Ja meg amúgy tök nyugodt volt, és kipihent Alex, nem volt frusztrált én asszem, amikor késés után visszaért a stúdióba, tehát, ha úgy hagyja ki a műsor elejét, hogy nem szól a szerkesztőknek, lehet , hogy feszült lett volna, mert leszidták volna. Amúgy még az is lehet, hogy ő szólt be a stúdióba, hogy nem érzi jól magát a tegnapi rossz tréfálkozások után, és akkor mi lenne, ha kicsit még otthon maradna kiheverni ezt; és akkor mondták neki a szerkesztők, hogy "jól van, persze, maradj otthon" -meg amúgy itt pl gondolhatták, hogy ebből még milyen kis drámát is ki lehet hozni ott az adásban, hogy a készítőknek esetleg megtetszhetett az ötlet - Meg még esetleg talán azt is el tudom képzelni, hogy Alex meg akarta fontolni, hogy akar-e még velük továbbra is mentorkodni, vagy átadná a mentori széket valaki másnak.
2017. szept. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a produkciók is meg vannak rendezve, akkor a zsúri hisztije miért ne lenne? Az X-faktor már inkább a zsűriről szól, nem is a versenyről.
2017. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de szerintem kb. mindegy. Olvastam Puzsér Róbert facebookján, hogy beszólt ByeAlexnek, erre mindenki kommentele, hogy ez csak el van játszva. Mintha az jobbá tenne bármit is. Ettől, b**sszus nem lesz jobb.


Egyébként szerintem is-is. Szerintem élőben fele ennyi dolog se történik, csak a vágók megvágják. Már többször gondolkodtam ezen, hogy amikor valaki jól énekel, és bevágják a meglepődött arcokat, lehet, hogy azok az emberek nem is akkor lepődtek meg.

2017. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!