Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik TV szolgáltatót ajánlan...

Melyik TV szolgáltatót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg UPC Directem van (6db HD adással) a HD adások 1080i-sek, az SD-k pedig 500 valamennyi i-s. Melyik szolgaltatonal van tobb HD csatorna? Es azok milyen minoseguek? (1080p,720p1080i,720i?) Tapasztalatok?

2017. szept. 29. 06:47
 1/2 rudapitecus válasza:

Sajnos ma Magyarországon NEM AZ A KÉRDÉS, HOGY MELYIKET VÁLASZD!!! Csak az a lényeg, hogy melyik VAN!

A DIGI elég kevés helyen elérhető, ha nálam lenne, biztos azt választanám.... Aztán a Flip csak azokon a területeken van, ahol a T-home is van, máshová majd csak hosszú-hosszú évek múlva fog -esetleg- elérni. Az Invitel a leggyengébb, mert az a régi hagyományos szar ADSL vonalakon is fut még... A T-home vagy T-com vagy T-akármi....nekem örökre Matáv marad.....elkerülném, ha csak lehet! A leggyakoribb az UPC, mert nekik volt a legtöbb pénzük terjeszkedni....nem is rossz, csak drága és mindenhol az sem elérhető!! Egyébként mindegyik szarik az előfizetői fejére, a régiekkel nem foglalkozik, csak az a lényeg, hogy új előfizetőket szerezzenek.

2017. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én Telekomos vagyok, ott dolgozom. Nekünk 106 csatorna + 26 HD van a csomagban. Kérdezz nyugodtan!
2017. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!