Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Most, hogy véget ért az Áll...

Most, hogy véget ért az Áll az alku, a versenyben lévő játékosokkal mi van szélnek eresztik őket?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ők takarítanak
2017. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam. Szerintem igen. Benne lehet a szerződésükben hogy Xdb adásra foglalkoztatják őket és ez alatt nem garantált, hogy mindenki játszani fog, mint ahogy a nyeremény sem.

Vagy lehet hogy kapnak valamennyi alapbért a szereplésért aztán elköszönnek.

A jelentkezésnél szerintem tudtak erről és így vállalták el a műsorban való részvételt.

2017. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pedig volt benne egy két jó bige akit megkukkintottam volna!
2017. okt. 18. 05:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem annyira mint nők nem jöttek be. Teljesen átlagosak voltak.
2017. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs garancia semmire , nincs alapbér sem fizetés . A szerződésben több negatív dolog is említve van pl kötbér késés esetén . Az utolsó 20on játékos jelölt mehet üres kézzel , ezért csak az örülhet aki főszerepet kapott és lényegtelen mennyit vitt , kapott lehetőséget és ennyi . Régi játékos voltam .
2017. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No, akkor ezt is megtudtuk első kézből. Köszi. :)
2017. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jól értem, nem kapják meg a nyereményt?
2017. okt. 31. 02:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem , minden nyeremény 2 héten belül kifizetésre kerül , a cég pontos és normális . Aki jelentkezik az beleélheti magát hogy marha sok lével megy ki a stúdióból . A játékba a bukás is bele van kódolva , a táska cserék lehetőségei zsákbamacskák , nem tudni segíteni akar e a tv2 cserével vagy kijátszani a milliót a főjátékos kezéből . Volt aki alig nyert de mókának vette , de voltak sokan akik összeomlottak mert nagy tervekre gyűjtöttek és leégtek az ország előtt . Aztán beszéltem olyanokkal is akik nem kerültek játékba de nem bánták mert marhára rettegtek a főszereptől . Az igazgató egy szerkesztő - produceri csoport , drámákat akar , hullámvölgyeket meglepetést . Erre a többség alkalmas mert megsajnáltatja magát ,vagy menőzik vagy 3 kérdés után meghatódik könnyezik mert életében nem nézték egyszerre ennyire sokan egy magánügyi kérdésben .
2017. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!