Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért adnak annyi reklámot,...

Miért adnak annyi reklámot, hogy sokszor gyakorlatilag élvezhetetlen a műsor?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sokszor annyi reklámot adnak, hogy egy-egy filmet kétszer annyi idő alatt lehet megnézni, mint amennyi a tényleges játékidő, és többször megszakítanak még egy rövidebb filmet is. Talán nem is állítok valótlanságot, ha azt mondom, hogy a reklámok ideje összesen legalább annyi, vagy inkább több, mint maguknak a filmeknek az összideje a műsoridő alatt. Ez pedig szerintem valószínűleg rengeteg embert zavar; nem hinném, hogy annyira ritka kivétel lennék.

2017. okt. 23. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Jé! Van, aki még néz tévét?
2017. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy-két éve nem nézek én sem, pont a fent írtak miatt.
2017. okt. 23. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan találmányok, mint pl az internet. Ezt már ismered, de filmeket is lehet rajta nézni. A másik a DVD lejátszó, ami csak a filmet játssza le neked, reklámok nélkül. Van még pár kütyü, ezek leírásától most eltekintek.
2017. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Múltkor az egyik filmnél az MGM felirat meg a főcím után rögtön benyomtak egy reklámot, eddig ez volt a legalja. Természetesen elkapcsoltam a francba. Lassan tényleg eljutunk odáig, hogy esetleg tudsz majd nézni pár percnyi filmet a reklámok között.
2017. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Vannak olyan találmányok, mint pl az internet. Ezt már ismered, de filmeket is lehet rajta nézni. A másik a DVD lejátszó, ami csak a filmet játssza le neked, reklámok nélkül. Van még pár kütyü, ezek leírásától most eltekintek."

Ezzel én is tisztában vagyok. Amúgy az Interneten is nehéz reklám nélkül nézni, mert gyakran rengeteg felugró ablakot (ami általában reklám) kap az ember, mire meg lehet nyitni a filmet, és ez kikerülhetetlen, mert vagy nem lehet blokkolni, vagy csak a blokkolás feloldásával (pl. AdBlock kikapcsolása) lehet csak megnézni a filmet. A YouTube-ról és a hasonló oldalakról pedig valahogy eléggé sűrűn törlik a teljes filmeket. Csak a DVD-vel lehet kikerülni a reklámokat. (De az élet minden területén agresszívan az ember képébe tolják a reklámokat, úgyhogy sehogy se lehet megúszni.)

2017. okt. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!