Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Régi mesét keresek valaki tud...

Régi mesét keresek valaki tud segíteni? Kb. nagyon a 2000-es évek eleje.

Figyelt kérdés

Emlékszem még a minimaxon ment kb. olyan 2001,2002 környékén és elég sűrűn néztem, meg kerestem itt neten, hogy fent van-e, de nem találtam meg, ha valaki tud segíteni azt nagyon megköszönném. A rút kiskacsa volt az, de a minimaxos változat kéne, mert amiket találtam nem azok voltak, mint amire gondoltam.

A kacsának a hangja Lippai László volt az biztos és Csufinak hívták, ő neki a legjobb barátja a malac Röfi volt. Akkor volt benne egy sárga kacsa is, azt Apollónak hívták, annak meg Holl Nándor volt a hangja és ő meg egy rózsaszín madárral volt együtt, akit meg Strucinak hívtak.

Volt benne még két menyét is, Menyus és Menyhát, vagy nem tudom már, hogy hívták, de valami ilyesmi rémlik.

Ha valakinek dereng, meg sikerül megtalálni, akkor azt nagyon megköszönném.


[link]


Erre gondolok, ez volt az találtam képet.



2017. nov. 9. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Neptuno Films készítette Rút kis kacsa sorozatot, ahol Csufi a rút kiskacsa egy tanyán élt és egy Röfi nevű malac volt a legjobb barátja és egy Panni nevű kacsalány a szerelme.


Sajnos nem találom én sem, sehol. egyszer láttam egy Minimax archívumban és a jobbmintatv. hu n ha ez segít

2017. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!