Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az Oltári csajokban Kornél és...

Az Oltári csajokban Kornél és Piros melyik részben mennek moziba?

Figyelt kérdés
Oltári Csajok Kornél Piros Mozi

2018. jan. 7. 16:40
 1/7 anonim válasza:

Ez egy nagyon komoly kérdés.



Most szartam OOPSZ!

2018. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom, de a 34. részben vallja be Kornél Pirosnak, hogy tetszik neki. Azóta pedig nem hiszem, hogy az elkövetkezendő 15 epizdódban bármi komoly lesz közöttük (SPOILER! kivéve az 51. részbe a csók, aztán Rózsa mellett dönt Kornél, Lili pedig távol akarja tartani Pirost a fiától, úgyhogy brühühüüüü...)
2018. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Buuuuu
2018. jan. 11. 15:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért köszi
2018. jan. 11. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és csak annyit tennék hozzá, hogy végül együtt lesznek:) Tuti:) Addig meg lehet izgulni... ja és nem 51. részben, hanem az 50.ben van az első csók:)
2018. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos én sem tudom hogy mikor de azt hiszem tudok segíteni. Menj rá a youtubra és ott üsd be hogy rtl24 aztán katt az rtl24 oldalár ott a videókra majd görgesd lejjebb amíg nem találod meg azt videót amelyben moziba mennek (ez csak egy részlet lesz) nézd meg hogy mikor tette föl majd az azelőtti részt nézd vissza ha abban sincs menj egyre visszább a részekben
2018. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sweet07 ***** válasza:
Amikor először mennek moziba az a 23. részben van asszem.
2021. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!