Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi annak a Columbo epizódnak...

Mi annak a Columbo epizódnak a címe amiben Columbo, egy betörés ügyben nyomoz? Ebben a részben nem történik gyilkosság! Gyerekként láttam.52 vagyok.

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A wiki oldala segíthet, minden rész tartalma le van írva, hátha. Én csak átfutottam, de olyat nem találtam, amiben nincs gyilkosság.


[link]

2017. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyetlen rész van!
2017. nov. 27. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az angol wiki szerint a No Time To Die (Ölni már nincs idő) c. rész az egyetlen, amiben nincs gyilkosság, de itt nem betörésről van szó, hanem emberrablásról, és 92-ben mutatták be, amikor annyira már nem voltál gyerek: :)


[link]

2018. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg az Embert barátjáról epizódra tudok gondolni, ahol szintén van betörés, de gyilkosságok is. Ezt inkább láthattad gyermekként.
2020. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!