Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek megéri előfizetni...

Szerintetek megéri előfizetni az HBO-ra?

Figyelt kérdés
Jelenleg előfizetünk rá, de nagyon gondolkozom rajta, hogy visszamondom. Ritkán van rajta nézhető film és azokat is állandóan ismétlik. Egyedül az HBO ON Demand szolgáltatás miatt vacillálok, bár a filmkínálat nem nagy szám, de az HBO-s sorozatokat bármikor megnézhetem. 3600Ft-ot fizetek érte havonta.

2018. jan. 15. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az HBO ON Demand egy kábel Tévén keresztül nézhető HBO videó téka. Az HBO GO pedig az HBO saját videó tékája. Én leg először 2002. decemberében voltam HBO előfizető. Akkoriban sokkal jobb volt az HBO mint most. 2002 decemberében még csupa új filmeket adott az HBO. Ma meg már sok az ismétlés az HBO-n és az HBO társ csatornáin. Sőt sokszor 15-20-25 évvel ezelőtt be mutatott filmeket vetít az HBO. Jelenleg 4 dolog jó csak az HBO-ban, - 1., HBO ON Demand, 2., HBO GO, 3., Reklámok nélkül, és megszakítások nélkül adják a filmeket. 4., A filmek végén lévő stáb listát is végig le adják.
2018. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amikor nekem volt pár hónapig a műsorokat nem is néztem,csak az on demand-on.

ott viszont van egy olyan menü,hogy-saját készítésű filmek-és rengeteg,itt van a legtöbb film és sorozat.

viszont nem lehet beírni a keresett filmet,csak 10esével ugrálni mert abc sorrendben vannak.

namost a westworld ugye az abc vége és mire 10esével átugráltam ha meg akartam nézni aznap egy részt,az kb negyed óra volt,úgyhogy el is ment tőle a kedvem.

amúgy meg a t is elég hátul van,így meg a trónok harca is kilőve.

ez szerintem nagyon rossz az on demand menüben.

2018. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem az HBO GO-ra érdemes előfizetni, az csak 1990 Ft havonta (az első hónap ingyenes) és külön elő lehet rá fizetni, nem kell hozzá TV szolgáltató. Lehet nézni telefonon, tableten, laptopon, TV-n. Sok film és sorozat van, hetente vannak újak, elmenti azt, amit elkezdtél és nem fejeztél be. Be lehet állítani megnézendőket. Előben lehet nézni az HBO TV adást. Ha jó a neted HD-ben lehet mindent nézni. :)
2018. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az is benne van az előfizetésben csak nem használom.
2018. febr. 6. 17:59
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ezért érdemes csak külön az HBO GO-ra előfizetni, mert olcsóbb, akárhol nézheted, és azt nézel ami tetszik és akarsz, nincs olyan, hogy most szar film megy a TV-ben, nincs mit nézni...
2018. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!