Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért népszerűek még mindig...

Miért népszerűek még mindig Mexikóban a telenovellák?

Figyelt kérdés
Minden mexikói szappanopera sablonos: a szegény csaj beleszeret a gazdag fiúba. A szegény csajról kiderül végén hogy a gazdag csávó szüleinek a vérszerinti gyereke és a gazdag gyerek meg félrelépésből született vagy fordítva. A rokonság állandóan ármánykodik.
2018. jan. 31. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A szegények amikor ezeket nézik akkor elfelejthetik egy kis időre saját szegényes életüket. Az etnikum nézi nálunk is jobban ezeket. Hasonló egy üveg kóla, vagy márkás ital is. Ezek reklámja is úgy van megkomponálva, hogy mikor felbontod a kólád azt érezd, hogy ennek kortyolása neked éppen olyan tökéletes pillanat, mint. a szupergazdagoknak.
2018. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A film, és a sorozatnézés is puszta szórakozás, nem kell többet belelátni mint ami. Szerintem te leragadtál az Eszmeraldánál egyébként.

Csak mert egy sorozat mexikói, vagy argentin, még nem feltétlen csak ilyen jellegű lehet amit leírsz. Én pl tavaly néztem olyat, ami egy sorozatgyilkos köré épült, az nagyon jó volt. Most pedig olyat nézek épp ami egy drogkereskedő lebuktatásáról szól. Persze van benne szerelmi szál, de másodlagos.

2018. febr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!